Vadovai kviečiami stiprinti vadybos technologijas

Publikuota: 2012 m. lapkričio 7 d. trečiadienis

Vilniuje, Tarptautiniame menedžmento institute (www.tmi1.lt), prasideda projektas „Verslo gajumo stiprinimas permainų epochoje". Pagal projekto autorių sumanymą bendrovių ir verslo plėtros tarnybų vadovai pasiners į aktualių, sudėtingomis, kintamomis sąlygomis taikytinų pokyčių bei veiklos raidos vadybos technologijų esmės studijas.

Projekto bei dirbtuvių autorius ir vedėjas – verslininkas, verslo bestselerių apie konceptualųjį projektavimą, ugdomąjį valdymą ir verslo švietimą autorius, Tarptautinio menedžmento instituto LINK profesorius, Didžiosios Britanijos atvirojo universiteto tutorius, Rusijos liaudies ūkio ir valstybinės tarnybos akademijos prie RF Prezidento profesorius Andrej Teslinov. Jo turima raidos vadybos patirtis, be kita ko, aprėpia tarptautinių tiriamųjų vadybininkų ekspedicijų į daugelį pasaulio šalių rezultatus.

Projekto scenarijus numato tris dirbtuves, kuriose bus nagrinėjamos aktualios šiuolaikinių bendrovių vadovams temos: Pokyčių ir organizacinės raidos vadyba, Raidos vadybos technologijos, Visuminės sėkmingo marketingo strategijos.

Dirbtuvių vedimo formatas numato intensyvaus mišriojo dirbančių suaugusiųjų mokymo technologijos taikymą. Tai trys akivaizdinės sesijos, kurių kiekvienos trukmė – dvi dienos; individuali vadybos uždavinių ir profesinių problemų sprendimo praktika, vadovaujant vedėjui; individualios vaizdo konsultacijos.

Projektas orientuotas į vadybininkus, turinčius mažiausiai 4 metų praktinės veiklos patirtį, smulkaus ir vidutinio verslo įmonių vadovus, marketingo specialistus.

Projektas bus ypač naudingas kompanijoms, turinčioms raidos krypčių pasirinkimo laisvę ir pasirengusioms permainoms. Projektas neduos naudos priklausomoms kompanijoms, neturinčioms nė menkiausių laisvių.

Projektas prasideda 2012 metų lapkričio 30 d.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »