Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokykla minėjo 35 metų jubiliejų

Publikuota: 2015 m. spalio 23 d. penktadienis

Spalio 22 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokykloje vyravo džiugi atmosfera – čia buvo minimas 35 metų mokyklos jubiliejus. Į renginį sugužėjo ne tik moksleiviai ir mokyklos bendruomenė, bet ir garbūs svečiai, tarp kurių Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Seimo nariai Algirdas Sysas ir Vytautas Gapšys, ilgametės bičiulės įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai ir kt.

„Į Sofijos Kovalevskajos mokyklą visada smagu ateiti, nes čia visi šypsosi. Dėkoju bendruomenei, kad sukūrėte tokią puikią nuotaiką ir atmosferą. Nuo šiol gimnazijai ir progimnazijai įsikūrus drauge, teks dar daugiau mokytis draugystės ir bendradarbiavimo, kad mokytojai ir mokiniai čia su ta pačia puikia nuotaika turėtų galimybę augti, tobulėti, tapti atvira mokykla tėvų iniciatyvoms ir moksleivių idėjoms. Linkiu būti savitai mokyklai – turėti savo veidą, nebijoti išsiskirti ir žinoti, kuo ši mokykla yra geresnė už kitas“, – sveikindamas bendruomenę sakė R. Šimašius.

Kad ši mokykla ypatinga, liudija ir tradicija, kuria bendruomenė labai didžiuojasi – gėlėmis ir šiltomis padėkomis pasveikinti daugiau kaip dešimt mokytojų, kurie patys yra buvę Sofijos Kovalevskajos mokyklos mokiniai, po studijų sugrįžę į savo mokyklą dirbti mokytojais. Dar tiek mokytojų pagerbti už tai, kad čia dirba jau 35-erius metus, nuo pat mokyklos įkūrimo dienos.

Po vienu stogu nuo šių metų įsikūrus ir gimnazijai, ir progimnazijai, Sofijos Kovalevskajos mokykloje rusų kalba mokosi daugiau kaip 1 000 moksleivių, dirba per 100 pedagogų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »