Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokykla minėjo 35 metų jubiliejų

Publikuota: 2015 m. spalio 23 d. penktadienis

Spalio 22 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokykloje vyravo džiugi atmosfera – čia buvo minimas 35 metų mokyklos jubiliejus. Į renginį sugužėjo ne tik moksleiviai ir mokyklos bendruomenė, bet ir garbūs svečiai, tarp kurių Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Seimo nariai Algirdas Sysas ir Vytautas Gapšys, ilgametės bičiulės įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai ir kt.

„Į Sofijos Kovalevskajos mokyklą visada smagu ateiti, nes čia visi šypsosi. Dėkoju bendruomenei, kad sukūrėte tokią puikią nuotaiką ir atmosferą. Nuo šiol gimnazijai ir progimnazijai įsikūrus drauge, teks dar daugiau mokytis draugystės ir bendradarbiavimo, kad mokytojai ir mokiniai čia su ta pačia puikia nuotaika turėtų galimybę augti, tobulėti, tapti atvira mokykla tėvų iniciatyvoms ir moksleivių idėjoms. Linkiu būti savitai mokyklai – turėti savo veidą, nebijoti išsiskirti ir žinoti, kuo ši mokykla yra geresnė už kitas“, – sveikindamas bendruomenę sakė R. Šimašius.

Kad ši mokykla ypatinga, liudija ir tradicija, kuria bendruomenė labai didžiuojasi – gėlėmis ir šiltomis padėkomis pasveikinti daugiau kaip dešimt mokytojų, kurie patys yra buvę Sofijos Kovalevskajos mokyklos mokiniai, po studijų sugrįžę į savo mokyklą dirbti mokytojais. Dar tiek mokytojų pagerbti už tai, kad čia dirba jau 35-erius metus, nuo pat mokyklos įkūrimo dienos.

Po vienu stogu nuo šių metų įsikūrus ir gimnazijai, ir progimnazijai, Sofijos Kovalevskajos mokykloje rusų kalba mokosi daugiau kaip 1 000 moksleivių, dirba per 100 pedagogų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

KTU startuolis „Icybit“ – miestų dinamiką keičianti sistema

Į ateitį išmaniame mieste nukelia Kauno technologijos universiteto (KTU) „Startup Space“ įsikūrusio startuolio „Icybit“ vienas įkūrėjų Giedrius Sirevičius. skaityti »

Jubiliejinės mokslo premijos – penkiems užsienio lietuviams

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet skiria penkias premijas užsienio lietuviams. skaityti »

Lietuvos studentija vėl stebina savo sąmoningumu

apkričio 8 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų savivaldos pakvietė studentus savanoriškai pasitikrinti savo žinias akademiniame išbandyme „Apšvietimas 2016“. skaityti »

VU antropologui – pripažintos leidyklos įvertinimas

Prestižinė leidykla „Berghahn Books: New York, Oxford“ išleido Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docento, antropologo Donato Brandišausko monografiją „Leaving Footprints in the Taiga: Luck, Spirits and Ambivalence among the Siberian Orochen Reindeer Herders and Hunters“. skaityti »

Jaunųjų teisininkų draugija jau ir SMK

Socialinių mokslų kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius bendradarbiaus teisinio švietimo srityje. skaityti »

Lietuvos mokinių komanda Baltijos kelio matematikos olimpiadoje užėmė ketvirtąją vietą

Lapkričio 3–7 d. Oulu (Suomija) mieste vykusioje 27-ojoje komandinėje Baltijos kelio matematikos olimpiadoje (Baltic Way 2016) Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą. skaityti »

Į Vilnių susirinko lituanistinių mokyklų vadovai ir mokytojai

Lietuvių kalba tinkama apibūdinti kosmoso ir fizikos terminus, o ne tik kalbėti apie šiaudines skrybėles... Lietuvių kalba svetur gyvenantiems jauniems tautiečiams gali tapti paaugliško maišto išraiška. skaityti »

Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Vilniaus universitete bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų. skaityti »

VGTU mokslininkų sukurta biotechnologija gavo pirmąjį Europos patentą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai P.Baltrėnas ir A.Zagorskis pristatė biotechnologiją, padėsiančią reguliuoti teršalų kiekį. skaityti »

LEU vyks tarptautinė konferencija „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“

Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“. skaityti »