Vilniaus universiteto studentams – atitikmens Lietuvoje neturinti mokymų programa

Publikuota: 2015 m. balandžio 14 d. antradienis

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso studentai pavasario semestrą pradėjo pasiryžę sužinoti ir išmokti daugiau. Pirmą kartą jie turėjo galimybę dalyvauti atrankoje į programą, kuri papildo tradicines teisės studentų studijas ir tęsis iki V kurso.

Papildoma mokymų programa yra sudaryta Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vadovų ir privačios iniciatyvos – labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ pastangomis. Atrinkti teisės studentai šį semestrą studijuoja viešąją ekonomiką, finansų rinkų ir investavimo metodus, ispanų kalbą bei lanko kovos menų užsiėmimus.

VU Teisės fakulteto prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas džiaugiasi, kad ši iniciatyva studentams suteikia puikias galimybes profesijos studijas papildyti naujomis ir ne tik teisininkui, bet kiekvienam kuo geresnio išsilavinimo siekiančiam asmeniui reikalingomis kitų sričių žiniomis ir įgūdžiais, juo labiau, kad šioje mokymų programoje dėsto aukščiausios kvalifikacijos profesionalai.

Fondo „Ateities asmenybės“ atstovė Kristina Plisienė pasakojo, kad šios programos dėka studentai gaus naujausias praktines žinias, kurios bus pateikiamos taikant pažangius mokymo metodus. Galės teikti savo nuomones, įžvalgas ir komentarus apie dėstomą dalyką ar temą, taip pat dalyvauti ir inicijuoti diskusijas aktualiais klausimais. Ji teigia, kad pavyko suburti profesionalių dėstytojų ir aktyvių studentų komandą, kuri siekia dalintis žiniomis ir patirtimi tarpusavyje.

Šiuo metu papildomoje mokymų programoje studijuoja 17 atrinktų studentų. Fondo atstovė patvirtino, kad tai nebus vienadienis projektas. Tikimasi, kad kiekvienais metais prie mokymų programos prisijungs vis daugiau studentų, o po kelių metų ji taps visiems puikiai žinoma.

Papildomų mokymų programos misija – dar universiteto suole ugdyti unikalius aukšto lygio teisės specialistus, kurių žinios būtų gilesnės, mąstymas bei asmeninės savybės orientuotos į problemų sprendimą bei vertės kūrimą, kurie turėtų plačias profesines perspektyvas Baltijos ir ES šalių teisinėje sistemoje.

Šią fondo „Ateities asmenybės“ programą iniciavo ir remia advokatų kontoros ir verslo atstovai.

Labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ tikslas – kurti ir plėtoti programas, kurios būtų orientuotos į darnios, visapusiškos jaunos asmenybės ugdymą. Šiuo metu įgyvendinamos dvi programos: sporto stipendijos socialiai remtiniems vaikams ir papildomų mokymų programa VU teisės fakulteto studentams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Aptarti planuojami pokyčiai vertinant ir skiriant mokyklų vadovus

Diskutuojant dėl mokyklų vadovų kadencijų svarbu numatyti kompleksinius sprendimus, susijusius su mokyklų vadovų bei mokyklų vertinimu, savivaldos vaidmeniu, pedagogo profesijos patrauklumo didinimu. skaityti »

Dvi akredituotos sostinės mokyklos tampa ilgosiomis gimnazijomis

Dvi sostinės mokyklos įgijo teisę siekti ilgosios gimnazijos statuso: Vladislavo Sirokomlės vidurinė – su humanitarine kryptimi, o Joachimo Lelevelio – pagal inžinerinio ugdymo programą. skaityti »

Reikia keisti mokytojų rengimo sistemą

2030 m. bendrojo lavinimo mokyklose trūks beveik 5 tūkst. visų dalykų mokytojų: iki reikalingo skaičiaus stokosime net 1449 matematikos mokytojų, taip pat gamtos mokslų (1277), fizikos (873), lietuvių kalbos ir literatūros (853) ir ne tik. skaityti »

Vyksta žiemos priėmimas į dalį VU studijų programų

Sausio mėn. 4–31 d. vykdomas I priėmimo etapas į dalį Vilniaus universitete (VU) vykdomų programų. skaityti »

VU Medicinos fakulteto mokslininkė – tarp pripažintų Europos ekspertų

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto docentė Liubovė Murauskienė tapo nepriklausomos Europos Komisijos Veiksmingų būdų investuoti į sveikatą ekspertų grupės (Expert Panel on Effective ways of Investing in Health) nare. skaityti »

Geriausių Europos architektūros kūrinių konkurse – VGTU mokslo ir administracijos centras

Europos Komisija ir „Mies van der Rohe“ Fondas paviešino sąrašą architektūros kūrinių, kurie dalyvaus 2017 metų Europos architektūros – „Mies van der Rohe“ prizo – konkurse. skaityti »

Edukologijos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas ketina susijungti iki metų pabaigos

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) tikisi susijungti iki 2017 metų pabaigos. skaityti »

Jaunieji kompiuterinės Kalėdų pasakos kūrėjai džiugino originalumu

Kaune finišavo penkiolikos metų jubiliejų švenčiantis respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“. skaityti »

Ministrė J. Petrauskienė rengia pasitarimą dėl mokyklų vadovų

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kviečia savivaldybių švietimo padalinių vadovų asociaciją į pasitarimą dėl mokyklų direktorių darbo. skaityti »

„Jaunojo pedagogo akademija“ kviečia moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) tradiciškai kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“ (JPA). skaityti »