Vilniaus universiteto studentams – atitikmens Lietuvoje neturinti mokymų programa

Publikuota: 2015 m. balandžio 14 d. antradienis

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso studentai pavasario semestrą pradėjo pasiryžę sužinoti ir išmokti daugiau. Pirmą kartą jie turėjo galimybę dalyvauti atrankoje į programą, kuri papildo tradicines teisės studentų studijas ir tęsis iki V kurso.

Papildoma mokymų programa yra sudaryta Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vadovų ir privačios iniciatyvos – labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ pastangomis. Atrinkti teisės studentai šį semestrą studijuoja viešąją ekonomiką, finansų rinkų ir investavimo metodus, ispanų kalbą bei lanko kovos menų užsiėmimus.

VU Teisės fakulteto prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas džiaugiasi, kad ši iniciatyva studentams suteikia puikias galimybes profesijos studijas papildyti naujomis ir ne tik teisininkui, bet kiekvienam kuo geresnio išsilavinimo siekiančiam asmeniui reikalingomis kitų sričių žiniomis ir įgūdžiais, juo labiau, kad šioje mokymų programoje dėsto aukščiausios kvalifikacijos profesionalai.

Fondo „Ateities asmenybės“ atstovė Kristina Plisienė pasakojo, kad šios programos dėka studentai gaus naujausias praktines žinias, kurios bus pateikiamos taikant pažangius mokymo metodus. Galės teikti savo nuomones, įžvalgas ir komentarus apie dėstomą dalyką ar temą, taip pat dalyvauti ir inicijuoti diskusijas aktualiais klausimais. Ji teigia, kad pavyko suburti profesionalių dėstytojų ir aktyvių studentų komandą, kuri siekia dalintis žiniomis ir patirtimi tarpusavyje.

Šiuo metu papildomoje mokymų programoje studijuoja 17 atrinktų studentų. Fondo atstovė patvirtino, kad tai nebus vienadienis projektas. Tikimasi, kad kiekvienais metais prie mokymų programos prisijungs vis daugiau studentų, o po kelių metų ji taps visiems puikiai žinoma.

Papildomų mokymų programos misija – dar universiteto suole ugdyti unikalius aukšto lygio teisės specialistus, kurių žinios būtų gilesnės, mąstymas bei asmeninės savybės orientuotos į problemų sprendimą bei vertės kūrimą, kurie turėtų plačias profesines perspektyvas Baltijos ir ES šalių teisinėje sistemoje.

Šią fondo „Ateities asmenybės“ programą iniciavo ir remia advokatų kontoros ir verslo atstovai.

Labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ tikslas – kurti ir plėtoti programas, kurios būtų orientuotos į darnios, visapusiškos jaunos asmenybės ugdymą. Šiuo metu įgyvendinamos dvi programos: sporto stipendijos socialiai remtiniems vaikams ir papildomų mokymų programa VU teisės fakulteto studentams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Konkurse „Išmanus miestas III“ VGTU studentai kurs ir tobulins miestų erdves

Jau trečiąjį kartą rengiamas projektas, skatinantis viešojo ir privataus sektorių intensyvų bendradarbiavimą, siekia įgyvendinti Lietuvos savivaldybių planus, pagražinti miestų aplinką, atgaivinti bei pritaikyti erdves pageidaujamai gyventojų veiklai. skaityti »

Užsienyje dirbantys mokslininkai – aktyvūs VU mokslinio gyvenimo dalyviai

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija gruodžio 1 d. apdovanojo penkis užsienyje dirbančius lietuvių kilmės mokslininkus. Keturių iš jų akademinis kelias glaudžiai susijęs su Vilniaus universitetu. skaityti »

Sukurtas ir paviešintas LEU absolventų geografų internetinis žemėlapis

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) geografai sukūrė ir paviešino mūsų aukštosios mokyklos alumnų geografų internetinį žemėlapį. skaityti »

Valstybė tęs savo įsipareigojimus mokytojams

Naujos kadencijos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto nariams laikinai pareigas einanti švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pateikė informaciją apie nueinančios Vyriausybės paruoštą 2017 m. valstybės biudžeto projekto švietimo dalį. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas pasisako už universitetų tinklo optimizavimą

Seimo Švietimo ir mokslo komitetas bendru sutarimu šiandien pritarė Seimo nutarimo projektui dėl valstybinių universitetų tinklo optimizavimo (XIIP-4819(2). skaityti »

Kodėl mokyklose šalia vadovėlio turi atsirasti ir kompiuterinis žaidimas?

Nors įprastai žaidimus laikome laisvalaikio praleidimo būdu, jie pamažu atkeliauja ir į klases. Mokytojai Lietuvoje pastebi, kad žaidimai praturtina mokymosi procesą, padeda lengviau įsiminti pamokos medžiagą, o svarbiausia – motyvuoja vaikus net labiau nei tradiciniai mokymosi būdai. skaityti »

Verslo konfederacija ir Nacionalinė biblioteka skatins žinių visuomenės ugdymą Lietuvoje

Siekdamos gerinti verslo aplinką, skatinti inovacijas ir puoselėti darnios visuomenės kūrimąsi šalyje, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Lietuvos verslo konfederacija (LVK) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. skaityti »

Prieš kitų metų egzaminų naujovę – „repeticija“ sostinės vienuoliktokams

Jau nuo kitų metų Lietuvos abiturientai susidurs su nauju vertinimo įrankiu – brandos darbu. skaityti »

Įvyko tarptautinė MENAR mintino skaičiavimo olimpiada 2016

Vilniuje įvyko jau trečioji MENAR olimpiada 2016, kurią organizavo MENAR AKADEMIJA. Šiais metais Olimpiada buvo išskirtinė - šiemet ji paskelbta tarptautine, kadangi dalyvavo ne tik vaikai iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių – Rusijos, Serbijos bei Kazachstano. skaityti »

Už studijas sumokėtas lėšas šiemet atgaus beveik maksimalus skaičius studentų

Geriausiems už mokslą mokantiems bakalauro ir vientisųjų studijų studentams valstybė kompensuoja studijų kainą. skaityti »