Vilniaus universiteto studentams – atitikmens Lietuvoje neturinti mokymų programa

Publikuota: 2015 m. balandžio 14 d. antradienis

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso studentai pavasario semestrą pradėjo pasiryžę sužinoti ir išmokti daugiau. Pirmą kartą jie turėjo galimybę dalyvauti atrankoje į programą, kuri papildo tradicines teisės studentų studijas ir tęsis iki V kurso.

Papildoma mokymų programa yra sudaryta Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vadovų ir privačios iniciatyvos – labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ pastangomis. Atrinkti teisės studentai šį semestrą studijuoja viešąją ekonomiką, finansų rinkų ir investavimo metodus, ispanų kalbą bei lanko kovos menų užsiėmimus.

VU Teisės fakulteto prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas džiaugiasi, kad ši iniciatyva studentams suteikia puikias galimybes profesijos studijas papildyti naujomis ir ne tik teisininkui, bet kiekvienam kuo geresnio išsilavinimo siekiančiam asmeniui reikalingomis kitų sričių žiniomis ir įgūdžiais, juo labiau, kad šioje mokymų programoje dėsto aukščiausios kvalifikacijos profesionalai.

Fondo „Ateities asmenybės“ atstovė Kristina Plisienė pasakojo, kad šios programos dėka studentai gaus naujausias praktines žinias, kurios bus pateikiamos taikant pažangius mokymo metodus. Galės teikti savo nuomones, įžvalgas ir komentarus apie dėstomą dalyką ar temą, taip pat dalyvauti ir inicijuoti diskusijas aktualiais klausimais. Ji teigia, kad pavyko suburti profesionalių dėstytojų ir aktyvių studentų komandą, kuri siekia dalintis žiniomis ir patirtimi tarpusavyje.

Šiuo metu papildomoje mokymų programoje studijuoja 17 atrinktų studentų. Fondo atstovė patvirtino, kad tai nebus vienadienis projektas. Tikimasi, kad kiekvienais metais prie mokymų programos prisijungs vis daugiau studentų, o po kelių metų ji taps visiems puikiai žinoma.

Papildomų mokymų programos misija – dar universiteto suole ugdyti unikalius aukšto lygio teisės specialistus, kurių žinios būtų gilesnės, mąstymas bei asmeninės savybės orientuotos į problemų sprendimą bei vertės kūrimą, kurie turėtų plačias profesines perspektyvas Baltijos ir ES šalių teisinėje sistemoje.

Šią fondo „Ateities asmenybės“ programą iniciavo ir remia advokatų kontoros ir verslo atstovai.

Labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ tikslas – kurti ir plėtoti programas, kurios būtų orientuotos į darnios, visapusiškos jaunos asmenybės ugdymą. Šiuo metu įgyvendinamos dvi programos: sporto stipendijos socialiai remtiniems vaikams ir papildomų mokymų programa VU teisės fakulteto studentams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vaikus programavimo mokanti lietuvė: leiskime jiems spręsti rytojaus problemas

Vaikų programavimo akademijos įkūrėja Monika Katkutė mano, kad netolimoje ateityje technologinis išprusimas gyvenimo aprašymuose bus toks pat įprastas ir normalus, kaip šiuo metu užsienio kalbos mokėjimas. skaityti »

LEU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Intelektas Q“

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) kovo 23 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Intelektas Q“. skaityti »

Vilniaus vaikams – daugiau galimybių mokytis IT ir programavimo

Sostinės savivaldybėje surengta diskusija „Informacinės technologijos mokyklose“, kurios metu buvo svarstoma, kaip pagerinti IT mokymo ir naudojimo situaciją Vilniaus švietimo įstaigose bei paskatinti mokinius labiau domėtis naujausiomis technologijomis. skaityti »

Ko trūksta, kad vaikai mokykloje išmoktų verslumo ir suprastų tikrąją pinigų vertę?

Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius įsitikinęs, kad finansus turi išmanyti kiekvienas sąmoningas pilietis. Todėl mokyti finansinio raštingumo paauglius mokyklose – sveikintina iniciatyva. skaityti »

Paskelbtas tarptautinis QS reitingas pagal studijų kryptis

Tarptautinis universitetų reitingas „QS World University Rankings by Subject“ jau šeštą kartą įvertino aukštąsias mokyklas skirtingose studijų kryptyse. skaityti »

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra turi naują vadovą

Nuo š. m. kovo 21 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje į direktoriaus pareigas paskirtas Kęstutis Šetkus. skaityti »

Vaikų universitetas pradeda naują sesiją

Vilniaus universiteto Vaikų universitetas kviečia 8–15 metų moksleivius į pavasario–vasaros sesiją. Ji vyks balandžio 6 – birželio 9 d. skaityti »

SMK plečia ryšius Kambodžoje

Socialinių mokslų kolegijos (SMK) Strateginės plėtros vadovė Reda Mikalauskaitė IIC University Of Technology (Kambodžoje) šiuo metu veda paskaitas partnerinio universiteto studentams apie projektų rengimą ir valdymą. skaityti »

LEU vyks forumas „Šiuolaikinio mokytojo ugdymo perspektyvos“

Kovo 23 d. 9 val. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) aktų salėje (III aukštas, Studentų g. 39, Vilnius) vyks forumas „Šiuolaikinio mokytojo ugdymo perspektyvos“. skaityti »

LEU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gabijos gimnazija

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) kovo 9 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gabijos gimnazija. Sutartį pasirašė LEU mokslo ir plėtros prorektorius, laikinai pavaduojantis rektorių, prof. dr. Aivas Ragauskas ir Vilniaus Gabijos gimnazijos direktorė Vilija Klimavičienė. skaityti »