Vilniaus universiteto studentams – atitikmens Lietuvoje neturinti mokymų programa

Publikuota: 2015 m. balandžio 14 d. antradienis

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso studentai pavasario semestrą pradėjo pasiryžę sužinoti ir išmokti daugiau. Pirmą kartą jie turėjo galimybę dalyvauti atrankoje į programą, kuri papildo tradicines teisės studentų studijas ir tęsis iki V kurso.

Papildoma mokymų programa yra sudaryta Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vadovų ir privačios iniciatyvos – labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ pastangomis. Atrinkti teisės studentai šį semestrą studijuoja viešąją ekonomiką, finansų rinkų ir investavimo metodus, ispanų kalbą bei lanko kovos menų užsiėmimus.

VU Teisės fakulteto prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas džiaugiasi, kad ši iniciatyva studentams suteikia puikias galimybes profesijos studijas papildyti naujomis ir ne tik teisininkui, bet kiekvienam kuo geresnio išsilavinimo siekiančiam asmeniui reikalingomis kitų sričių žiniomis ir įgūdžiais, juo labiau, kad šioje mokymų programoje dėsto aukščiausios kvalifikacijos profesionalai.

Fondo „Ateities asmenybės“ atstovė Kristina Plisienė pasakojo, kad šios programos dėka studentai gaus naujausias praktines žinias, kurios bus pateikiamos taikant pažangius mokymo metodus. Galės teikti savo nuomones, įžvalgas ir komentarus apie dėstomą dalyką ar temą, taip pat dalyvauti ir inicijuoti diskusijas aktualiais klausimais. Ji teigia, kad pavyko suburti profesionalių dėstytojų ir aktyvių studentų komandą, kuri siekia dalintis žiniomis ir patirtimi tarpusavyje.

Šiuo metu papildomoje mokymų programoje studijuoja 17 atrinktų studentų. Fondo atstovė patvirtino, kad tai nebus vienadienis projektas. Tikimasi, kad kiekvienais metais prie mokymų programos prisijungs vis daugiau studentų, o po kelių metų ji taps visiems puikiai žinoma.

Papildomų mokymų programos misija – dar universiteto suole ugdyti unikalius aukšto lygio teisės specialistus, kurių žinios būtų gilesnės, mąstymas bei asmeninės savybės orientuotos į problemų sprendimą bei vertės kūrimą, kurie turėtų plačias profesines perspektyvas Baltijos ir ES šalių teisinėje sistemoje.

Šią fondo „Ateities asmenybės“ programą iniciavo ir remia advokatų kontoros ir verslo atstovai.

Labdaros ir paramos fondo „Ateities asmenybės“ tikslas – kurti ir plėtoti programas, kurios būtų orientuotos į darnios, visapusiškos jaunos asmenybės ugdymą. Šiuo metu įgyvendinamos dvi programos: sporto stipendijos socialiai remtiniems vaikams ir papildomų mokymų programa VU teisės fakulteto studentams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

R. Dargis: „Dabar galėsime dar labiau paskatinti užsienyje studijuojančius sugrįžti į Lietuvą“

Spalio 14 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir VšĮ „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. skaityti »

Seimo Pirmininkė pasveikino Lietuvos edukologijos universitetą su 80 metų veiklos jubiliejumi

Minint Lietuvos edukologijos universiteto 80-ies metų jubiliejų, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė šia proga pasveikino universiteto rektorių Algirdą Gaižutį ir visą universiteto bendruomenę. skaityti »

Kokių permainų reikia mokslui ir studijoms Lietuvoje?

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA), per metus atlikęs keliolika tyrimų, spalio 14 d. renginyje „Mokslas ir studijos Lietuvoje: žvelgiantiems giliau“ pristatė permainas, šiandien reikalingas mokslui ir studijoms Lietuvoje. skaityti »

Verslininkai taps universitetų partneriais

Verslas visada yra dinamiškesnis, o universitetai konservatoriškesni. Kaip suderinti šiuos prieštaravimus ir abiejų pusių interesus, sprendžiant IT specialistų trūkumo problemą, tarėsi Vilniaus universiteto (VU) ir Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovai. skaityti »

VU Biotechnologijos institutas švenčia 40 metų sukaktį

Minėdamas 40 metų sukaktį, spalio 15 d. Vilniaus universiteto Biotechnologijos institutas rengia konferenciją „Biotechnologija Lietuvoje: 40 metų mokslo ir verslo partnerystei“, kurioje mokslininkai dalysis sėkmės istorijomis, apžvelgs ateities iššūkius ir perspektyvas. skaityti »

ŠMKK apsisprendė, koks studentas turėtų būti laikomas gerai besimokančiu

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas (ŠMKK) spalio 14 d. posėdyje svarstė pasiūlymus dėl Mokslo ir studijų įstatymo Nr. XI-242 70 straipsnio pakeitimo ir Įstatymo papildymo 70(1) straipsniu įstatymo projekto Nr. XIIP-3377. skaityti »

Paskirtos valstybinės Kazimiero Būgos stipendijos

Švietimo ir mokslo ministerija skiria Kazimiero Būgos stipendijas užsienyje veikiančių lituanistikos centrų studentams. 2015–2016 mokslo metais Lietuvos valstybines stipendijas gaus šeši studentai, studijuojantys lietuvių kalbą Čekijos, Lenkijos, Prancūzijos, Vengrijos ir Vokietijos universitetuose. skaityti »

Pasauliniame reitinge – VDU šuolis aukštyn

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas sulaukė tarptautinio pripažinimo ir pagerino savo poziciją pasauliniame verslo universitetų ir mokyklų reitinge „Eduniversal“ – fakultetui pirmą kartą skirtas aukštas trijų palmės lapelių reitingas. skaityti »

Du iš trijų turtingiausių lietuvių savo vaikams karjeros linki Lietuvoje

SEB banko duomenimis, 48 proc. didžiausią turtą valdančių Baltijos šalių gyventojų norėtų, kad jų vaikai karjeros siektų užsienyje. Visgi Lietuvoje to pageidautų tik trečdalis (32 proc.) didelį turtą valdančių žmonių. skaityti »

MRU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Bogoros universitetu iš Indonezijos

Spalio 13 d. Mykolo Romerio universitete (MRU) vyko iškilmingas MRU ir Bogoro žemės ūkio universiteto (Indonezija) bendradarbiavimo sutarties pasirašymas. skaityti »