Vilniaus verslo kolegijoje į studijų procesą įsitrauks ir verslo įmonės

Publikuota: 2013 m. liepos 9 d. antradienis

Nuo naujųjų mokslo metų Vilniaus verslo kolegijoje į verslo vadybos ir marketingo studijų programos vykdymą įsitrauks ir verslo įmonės. Studentams bus suteiktos galimybės ne tik klausytis paskaitų auditorijose, bet ir dalyvauti sprendžiant verslo pateiktas praktines užduotis bei projektus.

Pasak Vilniaus verslo kolegijos direktorės Jolantos Skirgailės, viena populiariausių kolegijos studijų programų – verslo vadyba ir marketingas – šiemet bus atnaujinta pagal pasaulyje populiarų studijų mentorystės (peer-to-peer) modelį. Dalis studijų laiko bus skirta įgyvendinti komandiniams darbo projektams, kuriuos studentams pateiks verslo įmonės.

„Toks studijų modelis leidžia studentui dalyvauti versle, o verslui – mokymo procese. Verslo vadyba – tai praktinis mokslas, todėl svarbu, kad dėstymas nebūtų auditorinis, bet leistų studentui susidurti su realiomis verslo situacijomis. Studijų programoje numatytos paskaitos, apimančios įvairias verslo vadybos sritis, taip pat ir praktinės užduotys, kurias spręsti teks patiems studentams,“– pasakoja J. Skirgailė.

Šiemet kolegijoje verslo vadybos ir marketingo studijų programa atnaujinta atsižvelgiant į socialinių partnerių, Lietuvos įmonių rekomendacijas bei užsienio mokymo įstaigų patirtį.

Pasaulyje pripažįstama, kad geriausias būdas įsisavinti žinias ir įgyti praktinių įgūdžių yra realių verslo sprendimų projektavimas. Ši naujovė pritaikyta ir Vilniaus verslo kolegijoje. Sukūrus palankia sąlygas ir aplinką, studentai turės galimybę konsultuotis su dėstytojais – mentoriais ir modeliuoti įvairius verslo sprendimus.

Toks studijų modelis – naujovė kolegijų rinkoje. Sudarius Vilniaus verslo kolegijos studentams sąlygas pažinti verslą iš vidaus, tikimasi pagerinti studijų kokybę ir suteikti daugiau pranašumų bei galimybių jiems įsidarbinti.

Kaip rodo tarptautinė praktika, specialistų, baigusiųjų studijas pagal mentorystės modelį, įsidarbinimas – šimtaprocentinis. Nes dar tebestudijuodami studentai turi galimybę užmegzti ryšius su verslo įmonėmis – galimais jų darbdaviais.

Baigusiems 3 metus trunkančią verslo vadybos ir marketingo studijų programą Vilniaus verslo kolegijoje bus suteikiamas verslo administravimo profesinio bakalauro laipsnis ir vadybininko profesinė kvalifikacija.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Vilniuje susirinkę pasaulio mokslininkai keitėsi žiniomis ir patirtimis

Sostinėje ką tik baigėsi dar vienas iš Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai skirtų renginių – tarptautinė konferencija „Novatoriškos informacinės technologijos mokslui, švietimui ir verslui, IIT – 2013“. Vilniaus verslo kolegijos organizuotoje 6-ojoje tarptautinėje k... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Suaugusiųjų švietimo programų ir objektų saugykla – elektroninių mokymosi paslaugų priemonė

Sukurta elektroninio mokymosi informacinė sistema. Jos pagrindu teikiama interaktyvi elektroninio mokymosi paslauga. skaityti »

Klaipėdos universitetas užmegs naujus ryšius su Kroatija

2016 m. birželio 9 dieną Klaipėdos universitete (KU) lankysis Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis ponas Krešimir Kedmenec bei Kroatijos Respublikos Ekonomikos ministro pavaduotojas Zdeslav Matić. skaityti »

LEU vykdys studijas Kaune ir Šiauliuose

Nuo kitų mokslo metų Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) vykdys studijų programas ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Šiauliuose. Kaune bus galima studijuoti ekonomiką ir ikimokyklinį ugdymą, o Šiauliuose – taikomąją sociologiją. skaityti »

Šiaulių universitetas bendradarbiaus su kompanija „Microsoft“

Birželio 2 d. Šiaulių universiteto atstovai susitiko su „Microsoft Lietuva“ generaliniu direktoriumi Ainiu Kavaliausku. skaityti »

Lietuvos trečiojo amžiaus universitetams – garbingas Europos Parlamento apdovanojimas

Šiemet Europos Sąjungos piliečio adovanojimą Europos Parlamentas skyrė Lietuvos trečiojo amžiaus universitetams, kuriuos šiam garbingam apdovanojimui nominavo Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė. skaityti »

Prasidėjo bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas

Prasidėjo bendrasis priėmimas į Lietuvos universitetus ir kolegijas. Šiemet bendrajame priėmime dalyvauja 42 aukštosios mokyklos. skaityti »

UNESCO Tarptautinis švietimo biuras bendradarbiaus su VDU

Pasaulinis švietimo kompetencijų centras, UNESCO Tarptautinis švietimo biuras (IBE) savo ekspertines žinias nuo šiol aktyviau skleis ir Lietuvoje. skaityti »

LEU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaline moksleivių akademija

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) gegužės 31 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaline moksleivių akademija. skaityti »

Paskelbti Nacionalinės teisės žinių olimpiados nugalėtojai

Gegužės 30 dieną apdovanoti pirmosios moksleivių Nacionalinės teisės žinių olimpiados nugalėtojai. Šiemet olimpiados finale dalyvavo apie keturis šimtus 9-10 ir 11-12 klasių moksleivių iš 70 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. skaityti »

VGTU studentai pagerino Lietuvos rekordą pasauliniame makaronų tiltų čempionate

Vengrijoje vykusiame pasaulio čempionate „World Championship in Spaghetti Bridge Building: RECCS 2016“ Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų komanda „Špikis“ įspūdingai ištaškė savo iš makaronų pastatytą tiltą ir pagerino dar prieš metus jų pačių pasiektą Lietuvos rekordą. skaityti »