Gegužės pabaigoje Vilniaus universiteto Didžiojo kiemo patalpoje (į M. K. Sarbievijaus kiemo pusę) buvo įstatyti du nauji vitražai.
Gegužės pabaigoje Vilniaus universiteto Didžiojo kiemo patalpoje (į M. K. Sarbievijaus kiemo pusę) buvo įstatyti du nauji vitražai. Jų autorius – Vilniaus dailės akademijos vitražo specialybės magistrantas Pijus Cicėnas.
Naujieji stiklo kūriniai buvo reikalingi dėl keleto priežasčių. Visų pirma, reikėjo „prigesinti“ tiesioginę saulės šviesą ir taip apsaugoti būsimos muziejaus ekspozicijos eksponatus. Be to, buvo siekiama, kad vitražo turinys sietųsi su universiteto istorija, papildytų ekspoziciją ir jos neužgožtų.
Pirmajam langui pasirinktas Jėzuitų provincijas vaizduojantis medžio motyvas iš Athanasiaus Kircherio studijos „Ars Magna Lucis et Umbrae“ (1646). Jis atspindi keturis žemynus apimančią jėzuitų vienuolijų struktūrą, kurios viena iš dalių buvo ir Lietuva.
Antrajam nuspręsta pasirinkti to meto sienų tapybai būdingą neutralesnę ornamentiką iš senosios Chemijos kolegijos (dabar Švietimo ir mokslo ministerija) pastato.