Vlado Jurgučio stipendija – VU magistrantei

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

Lietuvos banko valdybos skirta Vlado Jurgučio stipendija atiteko Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto finansų studijų programos magistrantei Viktorijai Rabikauskaitei.

„Nuo pat studijų universitete pradžios siekiau mokytis aukščiausiais rezultatais ir skyriau tam tikrai labai daug laiko, darbo ir pastangų. Bakalauro studijas baigiau Cum laude diplomu, magistrantūroje irgi mokausi aukščiausiais balais. Kai sužinojau, kad man paskirta Vlado Jurgučio stipendija, pagaliau išties pajutau, kad studijuojant įdėtas darbas nenuėjo veltui. Tai iš tikrųjų didžiulis paskatinimas dar uoliau dirbti ir judėti savo svajonių link“, – džiaugiasi V. Rabikauskaitė.

Mergina „draugauja“ ne tik su skaičiais. Didelę jos gyvenimo dalį užima muzika. Viktorija nuo dešimtos klasės groja gitara, kuria dainas ir giesmes: „Nesu profesionalė ar dainininkė – toli gražu. Greičiau dainuojamosios poezijos atstovė. Kuriu tai, kas man gražu, esu dalyvavusi keliuose bardų festivaliuose, bet daugiau šią kūrybą laikau tiesiog malonia širdžiai veikla.“

Pretendentus Vlado Jurgučio stipendijai gauti siūlė Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos ir Vilniaus universitetai. Stipendininkams atrinkti Lietuvos banko valdybos pirmininko įsakymu buvo sudaryta komisija, kuri vertino universitetų pasiūlytas kandidatūras. Stipendija bus mokama nuo rugsėjo 1 d. iki 2016 m. liepos 1 d.

Vlado Jurgučio stipendija įsteigta 1990 m. Ji skiriama dviem geriausiai besimokantiems Lietuvos Respublikos universitetų dieninio skyriaus bankininkystės ir finansų specialybės studentams. Stipendija yra minimalios mėnesio algos dydžio.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

VDU ir LEU pasirašys integracijos sutartį

Vasario 6 d., pirmadienį, 11.30 val. bus pasirašyta VDU ir LEU integracijos sutartis. skaityti »

Kviečiame susipažinti su LEU studentų ir dėstytojų sukurtais interaktyviais žemėlapiais

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai ir dėstytojai aktyviai taiko geografines informacines sistemas (GIS), kuria ir viešina interaktyvius žemėlapius skaityti »

VU genetikai siūlo naują vėžio diagnostikos metodą

„Vėžio prigimtį, vystymosi mechanizmus tyrinėju daugelį metų, bet molekuliniu lygmeniu pradėjome dirbti ne taip ir seniai“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Sonata Jarmalaitė. skaityti »

VGTU studento komanda sukūrė virtualų „Tesla Motors“ gigafabriką

Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“ gigafabriko atidarymas. skaityti »

VU Gyvybės mokslų centras – tarp geriausių pasaulio architektūros projektų

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro projektas susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio – prestižinio architektūros žurnalo „ArchDaily” konkurse jis nominuotas geriausio 2017 m. kultūros objekto kategorijoje. skaityti »

Kauno studentai sukūrė autonominio vežimėlio oro uostui prototipą

Oro uostą, kuriame skubančių žmonių – mažiau, eilės – trumpesnės, o kelioniniai lagaminai patys pasiekia bagažo atidavimo punktą, šiandien įsivaizduoti sunku. skaityti »

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. skaityti »

Stojantiesiems į aukštąsias mokyklas keliama priėmimo kartelė

Kaip numatyta 2016 m. priimtame Mokslo ir studijų įstatyme, Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą nustato mažiausią konkursinį balą stojantiesiems į valstybės finansuojamas vietas. skaityti »

KTU subūrė Europos inovatyvių universitetų vadovus

Kauno technologijos universitetas (KTU) dalinasi patirtimi su giminingomis užsienio aukštojo mokslo įstaigomis. skaityti »

Kurdami skiauteručius mokslininkai garsina Lietuvą

Aleksandro Stulginskio universiteto profesoriai Simas Gliožeris ir Alfonsas Sigitas Tamošiūnas, kurdami naujas dekoratyvinių augalų veisles, garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. skaityti »