Vlado Jurgučio stipendija – VU magistrantei

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

Lietuvos banko valdybos skirta Vlado Jurgučio stipendija atiteko Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto finansų studijų programos magistrantei Viktorijai Rabikauskaitei.

„Nuo pat studijų universitete pradžios siekiau mokytis aukščiausiais rezultatais ir skyriau tam tikrai labai daug laiko, darbo ir pastangų. Bakalauro studijas baigiau Cum laude diplomu, magistrantūroje irgi mokausi aukščiausiais balais. Kai sužinojau, kad man paskirta Vlado Jurgučio stipendija, pagaliau išties pajutau, kad studijuojant įdėtas darbas nenuėjo veltui. Tai iš tikrųjų didžiulis paskatinimas dar uoliau dirbti ir judėti savo svajonių link“, – džiaugiasi V. Rabikauskaitė.

Mergina „draugauja“ ne tik su skaičiais. Didelę jos gyvenimo dalį užima muzika. Viktorija nuo dešimtos klasės groja gitara, kuria dainas ir giesmes: „Nesu profesionalė ar dainininkė – toli gražu. Greičiau dainuojamosios poezijos atstovė. Kuriu tai, kas man gražu, esu dalyvavusi keliuose bardų festivaliuose, bet daugiau šią kūrybą laikau tiesiog malonia širdžiai veikla.“

Pretendentus Vlado Jurgučio stipendijai gauti siūlė Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos ir Vilniaus universitetai. Stipendininkams atrinkti Lietuvos banko valdybos pirmininko įsakymu buvo sudaryta komisija, kuri vertino universitetų pasiūlytas kandidatūras. Stipendija bus mokama nuo rugsėjo 1 d. iki 2016 m. liepos 1 d.

Vlado Jurgučio stipendija įsteigta 1990 m. Ji skiriama dviem geriausiai besimokantiems Lietuvos Respublikos universitetų dieninio skyriaus bankininkystės ir finansų specialybės studentams. Stipendija yra minimalios mėnesio algos dydžio.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

KTU startuolis „Icybit“ – miestų dinamiką keičianti sistema

Į ateitį išmaniame mieste nukelia Kauno technologijos universiteto (KTU) „Startup Space“ įsikūrusio startuolio „Icybit“ vienas įkūrėjų Giedrius Sirevičius. skaityti »

Jubiliejinės mokslo premijos – penkiems užsienio lietuviams

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet skiria penkias premijas užsienio lietuviams. skaityti »

Lietuvos studentija vėl stebina savo sąmoningumu

apkričio 8 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų savivaldos pakvietė studentus savanoriškai pasitikrinti savo žinias akademiniame išbandyme „Apšvietimas 2016“. skaityti »

VU antropologui – pripažintos leidyklos įvertinimas

Prestižinė leidykla „Berghahn Books: New York, Oxford“ išleido Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docento, antropologo Donato Brandišausko monografiją „Leaving Footprints in the Taiga: Luck, Spirits and Ambivalence among the Siberian Orochen Reindeer Herders and Hunters“. skaityti »

Jaunųjų teisininkų draugija jau ir SMK

Socialinių mokslų kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius bendradarbiaus teisinio švietimo srityje. skaityti »

Lietuvos mokinių komanda Baltijos kelio matematikos olimpiadoje užėmė ketvirtąją vietą

Lapkričio 3–7 d. Oulu (Suomija) mieste vykusioje 27-ojoje komandinėje Baltijos kelio matematikos olimpiadoje (Baltic Way 2016) Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą. skaityti »

Į Vilnių susirinko lituanistinių mokyklų vadovai ir mokytojai

Lietuvių kalba tinkama apibūdinti kosmoso ir fizikos terminus, o ne tik kalbėti apie šiaudines skrybėles... Lietuvių kalba svetur gyvenantiems jauniems tautiečiams gali tapti paaugliško maišto išraiška. skaityti »

Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Vilniaus universitete bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų. skaityti »

VGTU mokslininkų sukurta biotechnologija gavo pirmąjį Europos patentą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai P.Baltrėnas ir A.Zagorskis pristatė biotechnologiją, padėsiančią reguliuoti teršalų kiekį. skaityti »

LEU vyks tarptautinė konferencija „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“

Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“. skaityti »