Vlado Jurgučio stipendija – VU magistrantei

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

Lietuvos banko valdybos skirta Vlado Jurgučio stipendija atiteko Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto finansų studijų programos magistrantei Viktorijai Rabikauskaitei.

„Nuo pat studijų universitete pradžios siekiau mokytis aukščiausiais rezultatais ir skyriau tam tikrai labai daug laiko, darbo ir pastangų. Bakalauro studijas baigiau Cum laude diplomu, magistrantūroje irgi mokausi aukščiausiais balais. Kai sužinojau, kad man paskirta Vlado Jurgučio stipendija, pagaliau išties pajutau, kad studijuojant įdėtas darbas nenuėjo veltui. Tai iš tikrųjų didžiulis paskatinimas dar uoliau dirbti ir judėti savo svajonių link“, – džiaugiasi V. Rabikauskaitė.

Mergina „draugauja“ ne tik su skaičiais. Didelę jos gyvenimo dalį užima muzika. Viktorija nuo dešimtos klasės groja gitara, kuria dainas ir giesmes: „Nesu profesionalė ar dainininkė – toli gražu. Greičiau dainuojamosios poezijos atstovė. Kuriu tai, kas man gražu, esu dalyvavusi keliuose bardų festivaliuose, bet daugiau šią kūrybą laikau tiesiog malonia širdžiai veikla.“

Pretendentus Vlado Jurgučio stipendijai gauti siūlė Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos ir Vilniaus universitetai. Stipendininkams atrinkti Lietuvos banko valdybos pirmininko įsakymu buvo sudaryta komisija, kuri vertino universitetų pasiūlytas kandidatūras. Stipendija bus mokama nuo rugsėjo 1 d. iki 2016 m. liepos 1 d.

Vlado Jurgučio stipendija įsteigta 1990 m. Ji skiriama dviem geriausiai besimokantiems Lietuvos Respublikos universitetų dieninio skyriaus bankininkystės ir finansų specialybės studentams. Stipendija yra minimalios mėnesio algos dydžio.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »