Vytauto Didžiojo universitetas atvers duris moksleivių tėvams

Publikuota: 2013 m. balandžio 22 d. pirmadienis

Gegužės 11 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks pirmą kartą organizuojama moksleivių tėvų diena. Apsilankyti renginyje kviečiami visi, kurie iš pirmųjų lūpų norėtų išgirsti apie studijų sąlygas ir aplinką, VDU išskirtinumą, praktikos ir mainų galimybes, savo akimis pamatyti universiteto erdves.

„VDU jau ne pirmus metus organizuoja moksleivių dienas, tačiau studijomis domisi ne tik moksleiviai – sulaukiame daug skambučių iš jų tėvų, norinčių padėti savo vaikams susigaudyti informacijos gausoje. Pamanėme, kad galėtume suteikti progą tėvams patiems apsilankyti universitete ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus“, – apie idėją organizuoti šį renginį pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Universiteto atstovai tėvams išsamiai papasakos apie VDU aplinką, jos pritaikymą neįgaliųjų poreikiams, studijų sistemą, stipendijas, bendrabučius, finansavimą. Apsilankiusieji taip pat sužinos apie studijų mainų programas, gretutines studijas, praktikos galimybes užsienyje, užsienio kalbų mokymąsi, priėmimo sąlygas. Išklausę pranešimus, tėvai turės galimybę asmeniškai pabendrauti su fakultetų atstovais prie kavos ar arbatos puodelio.

Renginio dalyviams skirtos dvi universiteto dėstytojų paskaitos apie tai, kaip padėti savo vaikams apsisprendžiant dėl ateities profesijos. VDU Socialinio darbo katedros dėstytoja doc. dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė aptars tėvų vaidmenį vaikui renkantis studijas, o Psichologijos katedros lektorius dr. Aidas Perminas kalbės apie stresą, jo įtaką žmogaus organizmui, supažindins su įvairiomis streso valdymo technikomis.

Renginio pabaigoje numatyta ekskursija – tėvai galės pamatyti skaityklas, auditorijas, bendrabučius ir kitas universiteto erdves.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universiteto mokslininkams – apdovanojimai už nuopelnus Vilniaus miestui

Jau devynioliktąjį kartą įteikti garbingiausi Vilniaus miesto apdovanojimai – Šv. Kristoforo statulėlės, teikiamos už nuopelnus švietimo, mokslo, kultūros, meno bei kitus darbus. skaityti »

KTU ir LSMU sukūrė unikalią technologiją vestibulinės funkcijos sutrikimams tirti

Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) universitetai apjungė jėgas bendram tikslui – vestibulinio aparato sutrikimams tirti ir jų diagnostikai tobulinti. skaityti »

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, gruodžio 2–11 dienomis vykusioje Indonezijoje, Balyje, sidabro medalius pelnė Ignas Šakuro ir Ernestas Ramanauskas. skaityti »

LEU IF prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje

Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto (LEU IF) prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje (Kazachstanas). skaityti »

„Mokslo pusryčiai“ – kaip mokslas gali kurti pridėtinę vertę verslui?

Antradienį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotoje konferencijoje „Mokslo pusryčiai“ pristatyta nauja iniciatyva – „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga“, kuri, kaip planuojama, padės mokslininkams pritraukti daugiau verslo užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. skaityti »

VU studentai pateko į pasaulinės programavimo olimpiados finalą

Pasaulinės studentų programavimo olimpiados Šiaurės Rytų Europos regiono atrankos turnyre Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 10 vietą iš 228 ir pirmą kartą VU istorijoje iškovojo kelialapį į finalą. skaityti »

VU tyrėjus pripažinę CERN specialistai Lietuvoje ieškos naujų idėjų pasaulinio mokslo pažangai

Gruodžio 13–14 d. mokslinėse dirbtuvėse „CERN CMS Computing and Technology Workshop“ Vilniaus universiteto ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos Kompaktiškojo miuonų solenoido (CMS) mokslininkai aptars aktualiausius iššūkius, su kuriais susiduria geriausi pasaulio tyrėjai. skaityti »

VGTU mokslininkai rado praktišką būdą, kaip panaudoti avių vilnos atliekas

Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. skaityti »

Prevencines programas įgyvendino daugiau nei 60 proc. Lietuvos mokyklų

2015–2016 m. m. bent vieną prevencinę programą įgyvendino 730 bendrojo ugdymo mokyklų, tai sudaro 62,8 proc. visų šalies mokyklų. skaityti »

Vilniaus universitetas bendradarbiaus su Generaline prokuratūra

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos generaline prokuratūra. Šią sutartį inicijavo VU Filosofijos fakultetas. skaityti »