Ypač gabiems studentams – Sustiprintų studijų grupės

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 4 d. šeštadienis

Kauno technologijos universitete jau ketvirtus metus veikia Akademinės pažangos centras, kuris  ir šiais metais kvies pirmakursius jungtis į Sustiprintų studijų grupes (SSG).

Gabiems, aukštų akademinių rezultatų pasiekusiems jaunuoliams, įstojusiems į bet kurią fizinių arba technologijos mokslų studijų programą, jau nuo pirmo kurso suteikiama galimybė tiksliuosius mokslus mokytis sustiprintai, taip pat nemokamai studijuoti pačių pasirinktus papildomus modulius. Kiekvienam šios grupės studentui skiriamas akademinis globėjas, padedantis kiek galima sparčiau įsitraukti į dominančios srities mokslinę veiklą.

Kaip teigė patys SSG studentai, Sustiprintų studijų grupėje jie ne tik gauna aukštesnio lygio žinių, bet ir susipažįsta su įdomiais bei motyvuotais žmonėmis, norinčiais įgyti daugiau gebėjimų ir pasiekti geresnių rezultatų.

„Esu labai patenkintas, kad pakliuvau į KTU sustiprintų studijų grupę“, – sako 2012 metų prezidento Aleksandro Stulginskio vardinės stipendijos laimėtojas Justas Andrijauskas. – Būdamas šios grupės nariu gavau progą studijuoti tam tikrus modulius sustiprintame lygyje, taip pat galimybę papildomai pasirinkti daugiau studijų modulių, bei užsiimti moksline veikla nuo pirmo kurso. Susipažinau su savo grupės nariais, kurie yra labai įdomūs  ir išradingi žmonės. Su jais teko vykdyti kelis tarpdiciplininius darbus bei kartu rengti „Teoretikų vakarus“. Šiame renginyje  SSG nariai skaito paskaitas įvairia tematika, dalijasi  idėjomis ir tiesiog smagiai leidžia laiką. Ši grupė suteikė man daug galimybių, naujų pažinčių, įdomiai praleisto laiko. Visiems besidomintiems mokslu, technologijomis, siekiantiems dalyvauti mokslinėje ir techninėje kūryboje, siūlau pabandyti patekti į šią grupę. Tikrai nesigailėsite.“

Šiuo metu Kauno technologijos universitete sustiprintai studijuoja per 80 studentų. Jie – nuolatiniai Rektoriaus ir Mecenatų stipendijų laimėtojai, įvairių parodų, mokslo projektų, konferencijų dalyviai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

KTU startuolis „Icybit“ – miestų dinamiką keičianti sistema

Į ateitį išmaniame mieste nukelia Kauno technologijos universiteto (KTU) „Startup Space“ įsikūrusio startuolio „Icybit“ vienas įkūrėjų Giedrius Sirevičius. skaityti »

Jubiliejinės mokslo premijos – penkiems užsienio lietuviams

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet skiria penkias premijas užsienio lietuviams. skaityti »

Lietuvos studentija vėl stebina savo sąmoningumu

apkričio 8 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų savivaldos pakvietė studentus savanoriškai pasitikrinti savo žinias akademiniame išbandyme „Apšvietimas 2016“. skaityti »

VU antropologui – pripažintos leidyklos įvertinimas

Prestižinė leidykla „Berghahn Books: New York, Oxford“ išleido Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docento, antropologo Donato Brandišausko monografiją „Leaving Footprints in the Taiga: Luck, Spirits and Ambivalence among the Siberian Orochen Reindeer Herders and Hunters“. skaityti »

Jaunųjų teisininkų draugija jau ir SMK

Socialinių mokslų kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius bendradarbiaus teisinio švietimo srityje. skaityti »

Lietuvos mokinių komanda Baltijos kelio matematikos olimpiadoje užėmė ketvirtąją vietą

Lapkričio 3–7 d. Oulu (Suomija) mieste vykusioje 27-ojoje komandinėje Baltijos kelio matematikos olimpiadoje (Baltic Way 2016) Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą. skaityti »

Į Vilnių susirinko lituanistinių mokyklų vadovai ir mokytojai

Lietuvių kalba tinkama apibūdinti kosmoso ir fizikos terminus, o ne tik kalbėti apie šiaudines skrybėles... Lietuvių kalba svetur gyvenantiems jauniems tautiečiams gali tapti paaugliško maišto išraiška. skaityti »

Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Vilniaus universitete bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų. skaityti »

VGTU mokslininkų sukurta biotechnologija gavo pirmąjį Europos patentą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai P.Baltrėnas ir A.Zagorskis pristatė biotechnologiją, padėsiančią reguliuoti teršalų kiekį. skaityti »

LEU vyks tarptautinė konferencija „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“

Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“. skaityti »