„iBook“ vadovėliai – naujos ugdymo galimybės

Publikuota: 2012 m. sausio 24 d. antradienis

Sausio 19 dieną korporacija „Apple“ pristatė naują produktą – „iBook“ vadovėlius – naujo tipo dinamiškus, dėmesį prikaustančius ir visiškai interaktyvius vadovėlius. „iBook“ vadovėliai „iPad“ įrenginio naudotojams siūlo plačiaekranius animuotus vadovėlius, diagramas, nuotraukas, vaizdo siužetus ir išskirtinę navigaciją.

Kartu su šiuo nauju produktu pristatoma ir „iBooks Author“ programa, kurią galite nemokamai atsisiųsti čia. Ši programa suteikia galimybę kurti nuostabius „iBook“ vadovėlius, receptų, istorijos, piešinių knygas bei publikuoti jas „Apple“ internetinėje parduotuvėje „iBookstore“. „iBook“ vadovėliai gali visiškai pakeisti mokymo ir mokymosi procesą – šiuolaikiniai mokiniai užaugo apsupti naujųjų technologijų: „iPod“ grotuvų, „iPad“ įrenginių, kompiuterių – dabar mokiniai pažįsta pasaulį naudodamiesi šiomis naujausiomis technologijomis, taigi jiems reikia vadovėlių, pritaikytų prie šiuolaikinių mokinių gyvenimo būdo, pomėgių ir poreikių.

Bet kuris autorius ar leidėjas gali pradėti kurti vadovėlius naudodamasis „Apple“ parengtais šablonais, kurie pateikia daugybę įvairių puslapio išdėstymo galimybių. „iBook Author“ programa suteikia galimybę pridėti savo tekstą ir vaizdus, naudojantis vilkimo principu (angl. drag and drop), o naudojantis „Multi-Touch“ valdikliu lengvai kurti interaktyvią paveikslėlių galeriją, filmus, „Keynote“ pateiktis bei 3 dimensijų objektus.

Su „iBook“ vadovėliais mokymas ir mokymasis taps ne tik įdomesnis, bet ir spartesnis, nes viską galėsite atlikti keliais pirštų judesiais. Daugiau informacijos apie „iBook“ vadovėlius bei „iBook Author“ programą rasite čia.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VDU ir LEU pasirašys integracijos sutartį

Vasario 6 d., pirmadienį, 11.30 val. bus pasirašyta VDU ir LEU integracijos sutartis. skaityti »

Kviečiame susipažinti su LEU studentų ir dėstytojų sukurtais interaktyviais žemėlapiais

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai ir dėstytojai aktyviai taiko geografines informacines sistemas (GIS), kuria ir viešina interaktyvius žemėlapius skaityti »

VU genetikai siūlo naują vėžio diagnostikos metodą

„Vėžio prigimtį, vystymosi mechanizmus tyrinėju daugelį metų, bet molekuliniu lygmeniu pradėjome dirbti ne taip ir seniai“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Sonata Jarmalaitė. skaityti »

VGTU studento komanda sukūrė virtualų „Tesla Motors“ gigafabriką

Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“ gigafabriko atidarymas. skaityti »

VU Gyvybės mokslų centras – tarp geriausių pasaulio architektūros projektų

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro projektas susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio – prestižinio architektūros žurnalo „ArchDaily” konkurse jis nominuotas geriausio 2017 m. kultūros objekto kategorijoje. skaityti »

Kauno studentai sukūrė autonominio vežimėlio oro uostui prototipą

Oro uostą, kuriame skubančių žmonių – mažiau, eilės – trumpesnės, o kelioniniai lagaminai patys pasiekia bagažo atidavimo punktą, šiandien įsivaizduoti sunku. skaityti »

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. skaityti »

Stojantiesiems į aukštąsias mokyklas keliama priėmimo kartelė

Kaip numatyta 2016 m. priimtame Mokslo ir studijų įstatyme, Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą nustato mažiausią konkursinį balą stojantiesiems į valstybės finansuojamas vietas. skaityti »

KTU subūrė Europos inovatyvių universitetų vadovus

Kauno technologijos universitetas (KTU) dalinasi patirtimi su giminingomis užsienio aukštojo mokslo įstaigomis. skaityti »

Kurdami skiauteručius mokslininkai garsina Lietuvą

Aleksandro Stulginskio universiteto profesoriai Simas Gliožeris ir Alfonsas Sigitas Tamošiūnas, kurdami naujas dekoratyvinių augalų veisles, garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. skaityti »