„iBook“ vadovėliai – naujos ugdymo galimybės

Publikuota: 2012 m. sausio 24 d. antradienis

Sausio 19 dieną korporacija „Apple“ pristatė naują produktą – „iBook“ vadovėlius – naujo tipo dinamiškus, dėmesį prikaustančius ir visiškai interaktyvius vadovėlius. „iBook“ vadovėliai „iPad“ įrenginio naudotojams siūlo plačiaekranius animuotus vadovėlius, diagramas, nuotraukas, vaizdo siužetus ir išskirtinę navigaciją.

Kartu su šiuo nauju produktu pristatoma ir „iBooks Author“ programa, kurią galite nemokamai atsisiųsti čia. Ši programa suteikia galimybę kurti nuostabius „iBook“ vadovėlius, receptų, istorijos, piešinių knygas bei publikuoti jas „Apple“ internetinėje parduotuvėje „iBookstore“. „iBook“ vadovėliai gali visiškai pakeisti mokymo ir mokymosi procesą – šiuolaikiniai mokiniai užaugo apsupti naujųjų technologijų: „iPod“ grotuvų, „iPad“ įrenginių, kompiuterių – dabar mokiniai pažįsta pasaulį naudodamiesi šiomis naujausiomis technologijomis, taigi jiems reikia vadovėlių, pritaikytų prie šiuolaikinių mokinių gyvenimo būdo, pomėgių ir poreikių.

Bet kuris autorius ar leidėjas gali pradėti kurti vadovėlius naudodamasis „Apple“ parengtais šablonais, kurie pateikia daugybę įvairių puslapio išdėstymo galimybių. „iBook Author“ programa suteikia galimybę pridėti savo tekstą ir vaizdus, naudojantis vilkimo principu (angl. drag and drop), o naudojantis „Multi-Touch“ valdikliu lengvai kurti interaktyvią paveikslėlių galeriją, filmus, „Keynote“ pateiktis bei 3 dimensijų objektus.

Su „iBook“ vadovėliais mokymas ir mokymasis taps ne tik įdomesnis, bet ir spartesnis, nes viską galėsite atlikti keliais pirštų judesiais. Daugiau informacijos apie „iBook“ vadovėlius bei „iBook Author“ programą rasite čia.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Lietuvos gyvybės mokslų tyrėjams – naujos perspektyvos pasaulinėse rinkose

Lietuva jungiasi į Europos molekulinės biologijos mokslo tinklą, vienijantį gyvybės mokslininkų bendruomenę. skaityti »

MRU vyks pirmasis Korėjiečių kalbos konkursas

Lapkričio 27 d., 17.30–19.00 val., Mykolo Romerio universitete (I-414 auditorijoje) vyks pirmasis Korėjiečių kalbos konkursas skaityti »

Bendradarbiaus kosminius tyrimus vykdantys Kauno ir Ispanijos universitetai

Lietuvišką darganą į ispanišką saulę trumpam iškeitę Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) atstovai namo grįžo netuščiomis. Jų rankose – ne tik nauja bendravimo sutartis su Migelio Hernandezo universitetu (Elčė, Ispanija). skaityti »

Programuoti galima išmokti ir žaidžiant

Programavimo įgūdžiai padės ne tik ateities karjeroje, bet ir išmokins spręsti problemas, logiškai mąstyti. Tiesa, programavimo pagrindų nebūtina mokytis sudėtingai – vaikai su jais gali susipažinti ir žaisdami mėgstamus žaidimus. skaityti »

Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė ES Tarybos posėdyje diskutavo apie migrantų integraciją

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pirmadienį Briuselyje dalyvavo Europos Sąjungos Tarybos posėdyje tema „Švietimas ir migracija. Neseniai atvykusių migrantų ir migrantų kilmės asmenų integravimo strategijos“. skaityti »

Gyventojams vertingiausia investicija – išsilavinimas ir žinios

Gyventojai labiausiai vertina investicijas į švietimą ir išsilavinimą, atskleidė Klaipėdoje ir Vilniuje atliktos gatvės apklausos. Daugiau kaip pusė (58 proc.) iš 100 apklaustųjų, nepriklausomai nuo jų amžiaus, teigė, kad švietimas ir mokslas yra prioritetas. skaityti »

Švietimo ir mokslo ministerija skatina mokytojų kvalifikacijos kėlimą geriausiuose pasaulio tyrimų centruose

Dvi fizikos mokytojos lapkričio 9–20 dienomis dalyvavo Japonijoje, Tokai mieste, Japonijos branduolinės energetikos agentūros organizuotame tarptautiniame seminare, skirtame moksleivių edukacijai apie radiaciją. skaityti »

Plečiasi VU sukurtas pasaulinis informatikos tinklas „Bebras“

Praėjusi savaitė buvo oficialiai paskelbta „Bebro“ renginių savaite daugiau kaip 40 šalių. skaityti »

Bitkoinų stabilumą saugo ne įstatymai, o matematika

Jeigu bandytume suprasti, kaip veikia kriptografinė bitkoinų valiuta, pradėję nuo techninių detalių, iškart pasimestume. Tad pabandykime pažvelgti į atsiskaitymų šia valiuta sistemą tarsi iš paukščio skrydžio daug ką supaprastindami ir palygindami su atsiskaitymais tikrais pinigais. skaityti »

Kaip su paaugliais kalbėtis apie pinigus?

Finansų planavimo įgūdžiai yra ne įgimti, o įgyjami. Tačiau ne visada finansiniam raštingumui yra skiriama pakankamai dėmesio. Dėl šios priežasties SEB bankas pradėjo rengti interaktyvias diskusijas 9-12 klasių moksleiviams. skaityti »