„iBook“ vadovėliai – naujos ugdymo galimybės

Publikuota: 2012 m. sausio 24 d. antradienis

Sausio 19 dieną korporacija „Apple“ pristatė naują produktą – „iBook“ vadovėlius – naujo tipo dinamiškus, dėmesį prikaustančius ir visiškai interaktyvius vadovėlius. „iBook“ vadovėliai „iPad“ įrenginio naudotojams siūlo plačiaekranius animuotus vadovėlius, diagramas, nuotraukas, vaizdo siužetus ir išskirtinę navigaciją.

Kartu su šiuo nauju produktu pristatoma ir „iBooks Author“ programa, kurią galite nemokamai atsisiųsti čia. Ši programa suteikia galimybę kurti nuostabius „iBook“ vadovėlius, receptų, istorijos, piešinių knygas bei publikuoti jas „Apple“ internetinėje parduotuvėje „iBookstore“. „iBook“ vadovėliai gali visiškai pakeisti mokymo ir mokymosi procesą – šiuolaikiniai mokiniai užaugo apsupti naujųjų technologijų: „iPod“ grotuvų, „iPad“ įrenginių, kompiuterių – dabar mokiniai pažįsta pasaulį naudodamiesi šiomis naujausiomis technologijomis, taigi jiems reikia vadovėlių, pritaikytų prie šiuolaikinių mokinių gyvenimo būdo, pomėgių ir poreikių.

Bet kuris autorius ar leidėjas gali pradėti kurti vadovėlius naudodamasis „Apple“ parengtais šablonais, kurie pateikia daugybę įvairių puslapio išdėstymo galimybių. „iBook Author“ programa suteikia galimybę pridėti savo tekstą ir vaizdus, naudojantis vilkimo principu (angl. drag and drop), o naudojantis „Multi-Touch“ valdikliu lengvai kurti interaktyvią paveikslėlių galeriją, filmus, „Keynote“ pateiktis bei 3 dimensijų objektus.

Su „iBook“ vadovėliais mokymas ir mokymasis taps ne tik įdomesnis, bet ir spartesnis, nes viską galėsite atlikti keliais pirštų judesiais. Daugiau informacijos apie „iBook“ vadovėlius bei „iBook Author“ programą rasite čia.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universitete sostinės mokyklos dalysis savito ugdymo idėjomis

Vilniaus mokyklos susiburs pasidalyti savitomis ugdymo praktikomis, pristatys, ką yra sukūrusios ar atradusios, ir tai, kas jų mokyklą daro geresnę, stipresnę, išskirtinę. skaityti »

Aukštojo mokslo kokybei – aukštesni reikalavimai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su akademinės bendruomenės, darbdavių ir studentų atstovais aukštojo mokslo kokybės klausimus. skaityti »

Valstybinių universitetų rektoriai ir kolegijų direktoriai diskutavo apie bendradarbiavimo galimybes

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sukvietė valstybinių universitetų rektorius ir kolegijų direktorius į susitikimą. Jie dalyvavo diskusijoje „Naujos bendradarbiavimo kryptys. Stipri partnerystė − naujos galimybės“. skaityti »

ISM Mokytojų universitetas: prognozės ateities mokykloms

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas spalio 27 d. pakvietė Lietuvos mokytojus bei mokyklų vadovus į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą „ISM Mokytojų universitetas“. skaityti »

Mokykla be sienų kviečia į atradimų laboratorijas

Lapkričio 6–7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje švietimo parodoje „Mokykla 2015“ bus įrodyta – mokslas nėra nuobodus. skaityti »

MRU rektorius lankosi partnerių universitetuose Japonijoje

Spalio 29–lapkričio 3 d. Mykolo Romerio universiteto rektorius doc. dr. Algirdas Monkevičius lankysis Japonijoje. Rektorius vyksta dalyvauti MRU partnerio Josai tarptautinio universiteto 50-ečio jubiliejuje. skaityti »

Verslumas reikalingas visiems – ne tik verslininkams

Kaip ir skaitmeninis raštingumas ar kalbų mokėjimas, verslumas šiandien yra aktualus visiems, o ne tik verslo, vadybos ir ekonomikos studentams. Norintiems sėkmingai įsidarbinti šiuolaikiniame pasaulyje, jau studijų metu reikėtų išugdyti geresnį verslumo suvokimą. skaityti »

MRU LAB laboratorijos padės spręsti šalies savivaldybių švietimo problemas

Spalio 26 d. naujajame Mykolo Romerio universiteto MRU LAB korpuse įvyko Lietuvos savivaldybių švietimo skyrių vadovų susitikimas su MRU LAB Edukacinių technologijų laboratorijos vadove doc. dr. Asta Balkute bei Mokymosi visą gyvenimą laboratorijos vadove doc. dr. Jolanta Urbanovič. skaityti »

Lietuva – pasaulio mokslo lyderių akiratyje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė spalio 27 d., 9.30 val., susitiks su didžiausio pasaulyje mokslo centro CERN direktoriumi, profesoriumi Rolfu-Dieteriu Heueriu ir Lietuvos mokslo akademijos prezidentu, profesoriumi Valdemaru Razumu. skaityti »

KTU kuriamos Rytų medicinos principais paremtos technologijos

Kauno technologijos universiteto (KTU) Mechatronikos instituto direktoriaus Vytauto Ostaševičiaus vadovaujama mokslininkų komanda kuria Rytų medicinos principais paremtas inovacijas, kurios gali apsaugoti nuo klastingų ligų bei pagerinti savijautą. skaityti »