Atsinaujinusi „Penki TV“: vienas laidas – visos pramogos

Publikuota: 2009 m. rugpjūčio 17 d. pirmadienis

Penki TV
Netrukus interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ klientai turės galimybę pasirinkti ne tik pageidaujamų pramogų, bet ir jų poreikius atitinkančią vartotojo sąsają. Nauja „Penkių TV“ vartotojo sąsaja, sukurta naudojant Flash technologiją, nuo šiol bus dviejų rūšių – klasikinė (atitinkanti senąją www.penki.tv versiją) ir originali ( atitinkanti naująjį www.penki.tv dizainą).

Interneto vartotojai jau dabar gali susipažinti su naujuoju www.penki.tv. Tinklalapio kūrėjai žada kur kas patogesnį jo valdymą bei įspūdingą dizainą. Be to, visiems „Skynet“ naudotojams suteikiama galimybė žiūrėti vaizdo medžiagą ir TV laidas iš virtualios vaizdo nuomos (VVN) archyvo.

Pasak bendrovės „Penki kontinentai“ specialisto ir vieno iš naujos vartotojo sąsajos kūrėjų Justino Simanavičiaus, atnaujinta vartotojo sąsaja – kur kas patogesnė, be to, sistema daug greičiau reaguoja renkantis meniu punktus.

„Paprastai, norėdami nustatyti parametrus ar pakeisti meniu punktą, vartotojai turi kantriai laukti. Į naują vartotojo sąsają įdiegėme momentinio atsakymo į užklausą funkciją, tad nuo šiol pereiti nuo vieno meniu punkto prie kito užtrunka tik akimirką“, – neslėpdamas susižavėjimo teigia Justinas Simanavičius.

Naujo „Penkių TV“ dizaino pristatymo proga rugpjūčio 14 dieną verslo centre „Hanner“ (Konstitucijos pr. 7A) 31 aukšte vyko „dangiškas“ vakarėlis, kuriame svečius linksmino gerai žinomi atlikėjai Vaidas Baumila, Soliaris, populiarūs „didžėjai“ ir „Olialia“ mergaitės, o patys aktyviausieji išėjo iš renginio su šventės organizatorių ir partnerių dovanomis. Renginyje taip pat dalyvavo nemažai muzikos ir televizijos pasaulio žvaigždžių, verslininkų bei kitų gerai žinomų asmenų.

„Vakarėlis pavyko puikiai. Ir kaip kitaip? Juk jame netrūko stilingų svečių, talentingų atlikėjų ir geros nuotaikos. Vakaro pramogos buvo tokios pat įvairios, kaip ir naujoji „Penki TV“ svetainė. Pažadame, kad tai tikrai ne paskutinis toks vakarėlis“, – sakė „Penkių TV“ projektų vadybininkė Irma Brusokaitė.

Jau šiandien „Penkių TV“ klientai gali pasirinkti, kaip žiūrėti televizijos programą, – įprasto televizoriaus ar kompiuterio ekrane. Be to, interaktyvioji IP televizija sujungė šiuos du technologinius įrenginius į vieną!

„Penki TV Box“ suteikia galimybę žydruosiuose ekranuose matyti interaktyviąją ateities televiziją, kuri transliuojama interneto protokolu. Klientai čia gali patys valdyti eterį ir daugelį kitų paslaugų, pavyzdžiui, televizoriaus ekrane naršyti internetą, aplankyti virtualųjį kino teatrą, valdyti TV transliacijas, pasinaudoti virtualios vaizdo nuomos (VVN) paslaugomis (t. y. neišeidami iš namų išsinuomoti bet kurį norimą kino filmą) ir kt.

Naudodamiesi internetinės televizijos („Penki TV WEB“) paslauga „Skynet“ interneto klientai kompiuterio ekrane gali matyti 10 populiariausių nacionalinės televizijos kanalų, taip pat peržiūrėti vaizdo medžiagą ir muzikinius klipus iš virtualios vaizdo nuomos archyvo.

Televizijos ant darbalaukio paslauga („Penki TV TOD“) suteikia galimybę tuo pačiu metu žiūrėti televizijos programas ir dirbti kompiuteriu. Kiti šios paslaugos privalumai: funkcija „vaizdas vaizde“ (angl. Picture in Picture), suteikianti galimybę matyti keletą kanalų tuo pačiu metu, funkcija „visada matomas“ (angl. Always on Top), suteikianti prioritetą pageidaujamam puslapiui (atliekant kitus veiksmus, naršant internete ar tikrinant el. paštą, jis matomas monitoriaus kampe esančiame nedideliame ekrane), elektroninis TV gidas (angl. Electronic Program Guide) ir kt.

Naujausias „Penkių TV“ programinis produktas – „Home Media Gateway“ (liet. namų medijos vartai) suteikia galimybę lengvai, greitai ir be papildomos įrangos iš kompiuterio į televizoriaus ekraną perkelti nuotraukų albumą, garso ir vaizdo archyvą, sudaryti dainų grojaraštį, surengti pristatymą ir t. t. Programinis sprendimas „Home Media Gateway“ kompiuteryje saugomų skirtingų formatų bylas verčia į „suprantamas“ televizoriui.

Šiuo metu „Penki TV Box“ savo klientams siūlo per 70 televizijos kanalų, kurių skaičius metų pabaigoje išaugs iki 100, virtualios vaizdo nuomos (VVN) paslaugas (VVN archyve jau daugiau kaip 100 kino filmų, 300 aktualių laidų ir 50 muzikinių vaizdo klipų), 5 didelės raiškos (HD) televizijos kanalus, loginių žaidimų, aktualių vaizdo reportažų ir kt.

 

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »