Atsinaujinusi „Penki TV“: vienas laidas – visos pramogos

Publikuota: 2009 m. rugpjūčio 17 d. pirmadienis

Penki TV
Netrukus interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ klientai turės galimybę pasirinkti ne tik pageidaujamų pramogų, bet ir jų poreikius atitinkančią vartotojo sąsają. Nauja „Penkių TV“ vartotojo sąsaja, sukurta naudojant Flash technologiją, nuo šiol bus dviejų rūšių – klasikinė (atitinkanti senąją www.penki.tv versiją) ir originali ( atitinkanti naująjį www.penki.tv dizainą).

Interneto vartotojai jau dabar gali susipažinti su naujuoju www.penki.tv. Tinklalapio kūrėjai žada kur kas patogesnį jo valdymą bei įspūdingą dizainą. Be to, visiems „Skynet“ naudotojams suteikiama galimybė žiūrėti vaizdo medžiagą ir TV laidas iš virtualios vaizdo nuomos (VVN) archyvo.

Pasak bendrovės „Penki kontinentai“ specialisto ir vieno iš naujos vartotojo sąsajos kūrėjų Justino Simanavičiaus, atnaujinta vartotojo sąsaja – kur kas patogesnė, be to, sistema daug greičiau reaguoja renkantis meniu punktus.

„Paprastai, norėdami nustatyti parametrus ar pakeisti meniu punktą, vartotojai turi kantriai laukti. Į naują vartotojo sąsają įdiegėme momentinio atsakymo į užklausą funkciją, tad nuo šiol pereiti nuo vieno meniu punkto prie kito užtrunka tik akimirką“, – neslėpdamas susižavėjimo teigia Justinas Simanavičius.

Naujo „Penkių TV“ dizaino pristatymo proga rugpjūčio 14 dieną verslo centre „Hanner“ (Konstitucijos pr. 7A) 31 aukšte vyko „dangiškas“ vakarėlis, kuriame svečius linksmino gerai žinomi atlikėjai Vaidas Baumila, Soliaris, populiarūs „didžėjai“ ir „Olialia“ mergaitės, o patys aktyviausieji išėjo iš renginio su šventės organizatorių ir partnerių dovanomis. Renginyje taip pat dalyvavo nemažai muzikos ir televizijos pasaulio žvaigždžių, verslininkų bei kitų gerai žinomų asmenų.

„Vakarėlis pavyko puikiai. Ir kaip kitaip? Juk jame netrūko stilingų svečių, talentingų atlikėjų ir geros nuotaikos. Vakaro pramogos buvo tokios pat įvairios, kaip ir naujoji „Penki TV“ svetainė. Pažadame, kad tai tikrai ne paskutinis toks vakarėlis“, – sakė „Penkių TV“ projektų vadybininkė Irma Brusokaitė.

Jau šiandien „Penkių TV“ klientai gali pasirinkti, kaip žiūrėti televizijos programą, – įprasto televizoriaus ar kompiuterio ekrane. Be to, interaktyvioji IP televizija sujungė šiuos du technologinius įrenginius į vieną!

„Penki TV Box“ suteikia galimybę žydruosiuose ekranuose matyti interaktyviąją ateities televiziją, kuri transliuojama interneto protokolu. Klientai čia gali patys valdyti eterį ir daugelį kitų paslaugų, pavyzdžiui, televizoriaus ekrane naršyti internetą, aplankyti virtualųjį kino teatrą, valdyti TV transliacijas, pasinaudoti virtualios vaizdo nuomos (VVN) paslaugomis (t. y. neišeidami iš namų išsinuomoti bet kurį norimą kino filmą) ir kt.

Naudodamiesi internetinės televizijos („Penki TV WEB“) paslauga „Skynet“ interneto klientai kompiuterio ekrane gali matyti 10 populiariausių nacionalinės televizijos kanalų, taip pat peržiūrėti vaizdo medžiagą ir muzikinius klipus iš virtualios vaizdo nuomos archyvo.

Televizijos ant darbalaukio paslauga („Penki TV TOD“) suteikia galimybę tuo pačiu metu žiūrėti televizijos programas ir dirbti kompiuteriu. Kiti šios paslaugos privalumai: funkcija „vaizdas vaizde“ (angl. Picture in Picture), suteikianti galimybę matyti keletą kanalų tuo pačiu metu, funkcija „visada matomas“ (angl. Always on Top), suteikianti prioritetą pageidaujamam puslapiui (atliekant kitus veiksmus, naršant internete ar tikrinant el. paštą, jis matomas monitoriaus kampe esančiame nedideliame ekrane), elektroninis TV gidas (angl. Electronic Program Guide) ir kt.

Naujausias „Penkių TV“ programinis produktas – „Home Media Gateway“ (liet. namų medijos vartai) suteikia galimybę lengvai, greitai ir be papildomos įrangos iš kompiuterio į televizoriaus ekraną perkelti nuotraukų albumą, garso ir vaizdo archyvą, sudaryti dainų grojaraštį, surengti pristatymą ir t. t. Programinis sprendimas „Home Media Gateway“ kompiuteryje saugomų skirtingų formatų bylas verčia į „suprantamas“ televizoriui.

Šiuo metu „Penki TV Box“ savo klientams siūlo per 70 televizijos kanalų, kurių skaičius metų pabaigoje išaugs iki 100, virtualios vaizdo nuomos (VVN) paslaugas (VVN archyve jau daugiau kaip 100 kino filmų, 300 aktualių laidų ir 50 muzikinių vaizdo klipų), 5 didelės raiškos (HD) televizijos kanalus, loginių žaidimų, aktualių vaizdo reportažų ir kt.

 

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »