BS/2 – tarp stipriausių Lietuvos įmonių

Publikuota: 2018 m. vasario 22 d. ketvirtadienis

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pateko į „Verslo žinių“ sudarytą stipriausių Lietuvos bendrovių reitingą „Sektorių lyderiai 2017“.

Anot „Verslo žinių“ generalinio direktoriaus Ugniaus Jankausko, „Sektorių lyderių“ projekto tikslas  – didinti Lietuvos verslo konkurencingumą. 

Reitingą „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal 6 skirtingus statistinius rodiklius: pelną, pajamas, jų abiejų metinį pokytį, pelningumą ir vidutinį darbo užmokestį. „Visų pirma, gera verslo įmonė privalo uždirbti pelno ir, darome prielaidą, kad turi mokėti aukštesnius nei vidutinius atlyginimus. Be to, mes sveriame pelno, apyvartos ir atlyginimų rodiklius. Manome, kad tai geras ir teisingas įmonės rezultatų apibendrinimas“, – sako U. Jankauskas.

„Džiaugiamės, kad „Verslo žinios“ įvertino mūsų pasiekimus. Mūsų įmonės tikslas – rasti individualius technologinius sprendimus, kurie padėtų optimizuoti verslą ir leistų klientams sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Beveik 80 pasaulio šalių jau įsitikino mūsų profesionalumu“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Daugiausia BS/2 pajamų 2017 m. buvo gauta iš teikiamų paslaugų finansų ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Lyderės pozicijas BS/2 užima Azerbaidžane, Gruzijoje, Kazachstane ir Baltijos šalyse. 2018 m. įmonė planuoja suaktyvinti savo veiklą Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Malaizijoje, Singapūre. 2017 m. BS/2 prižiūrėjo daugiau nei 24 tūkst. savitarnos įrenginių ir mokėjimo kortelių skaitytuvų 8-iose valstybėse. Be savitarnos ir mokėjimo įrangos tiekimo ir jos priežiūros paslaugų, užsienyje paklausi ir BS/2 kuriama monitoringo bei verslo procesų valdymo programinių produktų šeima „.iQ“, sėkmingai plėtojamos užsakomosios IT priežiūros paslaugos.

„Verslo žinios“ nuo 1997 m. kasmet leidžia leidinį „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame pateikiami tų metų didžiausių pagal pardavimo pajamas Lietuvos bendrovių sąrašai. Tačiau tik pagal pajamas sudaromas reitingas ne iki galo atspindi geriausias Lietuvos bendroves, nes pardavimai neparodo įmonės tvarumo, efektyvumo, kuriamos vertės, be to, ne visas bendroves galima lyginti vienas su kitomis, nes jos veikia skirtinguose sektoriuose, kurie turi savo specifiką. Atsižvelgiant į tai ir buvo nuspręsta sudaryti Sektorių lyderių reitingą.

Reitinge dalyvauja ne visos Lietuvos įmonės, o tik tos, kurios patenka į „Verslo žinių“ TOP 1000 sąrašą pagal pardavimo pajamas, vertinamais metais uždirba pelno, turi daugiau nei 10 darbuotojų ir jų atlyginimų vidurkis viršija sektoriaus vidurkį. 2017-ųjų reitinge iš 1000 didžiausių Lietuvos bendrovių, atmetus neatitinkančias kriterijų, liko 788 įmonės. Atrinktos bendrovės padalytos į 10 sektorių: paslaugų, maisto pramonės, kitos pramonės, mažmeninės prekybos, didmeninės prekybos, transporto, statybos, technologijų, energetikos ir agroverslo.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (5)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »