BS/2 – tarp stipriausių Lietuvos įmonių

Publikuota: 2018 m. vasario 22 d. ketvirtadienis

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pateko į „Verslo žinių“ sudarytą stipriausių Lietuvos bendrovių reitingą „Sektorių lyderiai 2017“.

Anot „Verslo žinių“ generalinio direktoriaus Ugniaus Jankausko, „Sektorių lyderių“ projekto tikslas  – didinti Lietuvos verslo konkurencingumą. 

Reitingą „Verslo žinių“ analitikai sudarė pagal 6 skirtingus statistinius rodiklius: pelną, pajamas, jų abiejų metinį pokytį, pelningumą ir vidutinį darbo užmokestį. „Visų pirma, gera verslo įmonė privalo uždirbti pelno ir, darome prielaidą, kad turi mokėti aukštesnius nei vidutinius atlyginimus. Be to, mes sveriame pelno, apyvartos ir atlyginimų rodiklius. Manome, kad tai geras ir teisingas įmonės rezultatų apibendrinimas“, – sako U. Jankauskas.

„Džiaugiamės, kad „Verslo žinios“ įvertino mūsų pasiekimus. Mūsų įmonės tikslas – rasti individualius technologinius sprendimus, kurie padėtų optimizuoti verslą ir leistų klientams sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Beveik 80 pasaulio šalių jau įsitikino mūsų profesionalumu“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Daugiausia BS/2 pajamų 2017 m. buvo gauta iš teikiamų paslaugų finansų ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Lyderės pozicijas BS/2 užima Azerbaidžane, Gruzijoje, Kazachstane ir Baltijos šalyse. 2018 m. įmonė planuoja suaktyvinti savo veiklą Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Malaizijoje, Singapūre. 2017 m. BS/2 prižiūrėjo daugiau nei 24 tūkst. savitarnos įrenginių ir mokėjimo kortelių skaitytuvų 8-iose valstybėse. Be savitarnos ir mokėjimo įrangos tiekimo ir jos priežiūros paslaugų, užsienyje paklausi ir BS/2 kuriama monitoringo bei verslo procesų valdymo programinių produktų šeima „.iQ“, sėkmingai plėtojamos užsakomosios IT priežiūros paslaugos.

„Verslo žinios“ nuo 1997 m. kasmet leidžia leidinį „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame pateikiami tų metų didžiausių pagal pardavimo pajamas Lietuvos bendrovių sąrašai. Tačiau tik pagal pajamas sudaromas reitingas ne iki galo atspindi geriausias Lietuvos bendroves, nes pardavimai neparodo įmonės tvarumo, efektyvumo, kuriamos vertės, be to, ne visas bendroves galima lyginti vienas su kitomis, nes jos veikia skirtinguose sektoriuose, kurie turi savo specifiką. Atsižvelgiant į tai ir buvo nuspręsta sudaryti Sektorių lyderių reitingą.

Reitinge dalyvauja ne visos Lietuvos įmonės, o tik tos, kurios patenka į „Verslo žinių“ TOP 1000 sąrašą pagal pardavimo pajamas, vertinamais metais uždirba pelno, turi daugiau nei 10 darbuotojų ir jų atlyginimų vidurkis viršija sektoriaus vidurkį. 2017-ųjų reitinge iš 1000 didžiausių Lietuvos bendrovių, atmetus neatitinkančias kriterijų, liko 788 įmonės. Atrinktos bendrovės padalytos į 10 sektorių: paslaugų, maisto pramonės, kitos pramonės, mažmeninės prekybos, didmeninės prekybos, transporto, statybos, technologijų, energetikos ir agroverslo.

Šaltinis: BS/2
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas. skaityti »

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui. skaityti »