BS/2 mokymo centras – vienintelis sertifikuotas „Wincor Nixdorf“ kompetencijos centras Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje

Publikuota: 2011 m. sausio 14 d. penktadienis

 

Nuo 2009 metų Lietuvos bendrovė BS/2 siūlo įvairias paslaugas teikiančių kompanijų ir bankų techniniams specialistams unikalią galimybę išklausyti mokymo kursą ir gauti kvalifikuotą „Wincor Nixdorf“ sertifikatą. Jie gali mokytis vieninteliame postsovietinio bloko valstybėse įkurtame sertifikuotame „Wincor Nixdorf“ kompetencijos centre.

BS/2 mokymo kursai skirti inžinieriams ir specialistams, dirbantiems su bankomatų tinklais, informaciniais kioskais ir seifais. Mokymuose pateikiama daug teorinės bei praktinės medžiagos, susijusios su programine bei technine Vokietijos bendrovės įranga. Išklausęs aparatinės įrangos kursą, inžinierius gauna didžiulį bagažą žinių apie darbo su bankomatais, testinėmis paslaugų programomis, leidžiančiomis greitai aptikti ir pašalinti gedimą, metodiką. Programinės įrangos kursai suteikia galimybę suvokti, kad būtina keisti vieną ar kitą produktą atsižvelgiant į konkretaus banko reikalavimus.

Tarp mokymuose pristatomų produktų ir sprendimų – „Wincor Nixdorf“ bankomatai, taikomoji programa „ProCash NDC / DDC“, monitoringo sistema „ProView“ , skirta valdyti savitarnos įrenginių tinklą, bei CCDM (angl. Check Cash Deposit Module) modulis, realizuojantis duomenų, susijusių su dokumentais, apdorojimą. Be to, kompetencijos centre organizuojamos vadinamosios apvaliojo stalo diskusijos bei atskiros darbo grupės, kurių dalyviai turi galimybę pasidalyti patirtimi su kolegomis iš kitų regionų, aptarti dažniausiai iškylančias problemas bei atrasti efektyvių sprendimų.

Pasak BS/2 Informacinių sistemų palaikymo ir mokymo skyriaus vadovo Igorio Šatrovo, pirmąjį 2011 m. pusmetį mokymuose pateikiamos informacijos spektras bus išplėstas bei papildytas mokymais apie kompanijos BS/2 specialistų sukurtus produktus ir sprendimus. Šiuose kursuose bus galima gauti informacijos apie „.iQ“ šeimos produktus, leidžiančius kontroliuoti verslo procesus, sustiprinti bankomatų tinklo apsaugą, kur kas efektyviau valdyti paslaugas, sumažinti bankomatų priežiūrai skirtas išlaidas bei stebėti banko tinklo filialų veiklą.

„Remdamiesi šių produktų realizavimu kai kuriose įmonėse, galime teigti, jog pagrindinis trūkumas – nepakankamas įsigilinimas į dokumentus. Taigi, yra nemažas poreikis apmokyti personalą“, – komentavo I. Šatrovas.

Visi kompetencijų centro dėstytojai turi „Wincor Nixdorf“ sertifikatus ir kasmet perkvalifikuojami bei išklauso kursus apie naujus įmonės produktus. Šiais metais kursų tema pasirinkti „Cineo“ serijos bankomatai bei naujos programinės įrangos „ProCash XDC“, „ProView“ versijos.

BS/2 specialistai kursus rengia lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Mokymai gali būti organizuojami bet kuriame pasaulio taške, nes komunikacija vyksta internetu, įskaitant ir bendravimą realiuoju laiku. Bet kuri įmonė, pageidaujanti dalyvauti mokymuose ir gauti „Wincor Nixdorf“ sertifikatą, gali užsiregistruoti per regioninį atstovą arba užsukę į BS/2 tinklalapį, kuriame galima rasti 2011 m. pirmojo pusmečio kursų tvarkaraštį.

„BS/2 jau yra išdavusi „Wincor Nixdorf“ sertifikatus tokiems bankams ir kompanijoms, kaip „Khan bank“ (Mongolija), „ProCredit“ (Gruzija), „HALYK bank“ (Kazachstanas), SEB (Latvija), bendrovei „First Data“ (Lietuva), ir kt. Artimiausiu metu planuojame perėjimą prie el. mokymo, ketiname atidaryti virtualų kompetencijos centrą, o tai suteiks galimybę esant bet kurioje pasaulio vietoje distanciniu būdu išklausyti vieną ar kitą kursą“, – teigė I. Šatrovas.

Šiuo metu BS/2 darbuojasi daugiau nei 60-yje pasaulio šalių ir teikia bankinės įrangos diegimo ir priežiūros, konsultavimo, užsakomąsias paslaugas.

Išsamiau – portale www.bs2.lt.

 

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »