BS/2 subūrė Azerbaidžano mažmeninės prekybos atstovus į verslo popietę

Publikuota: 2024 m. gruodžio 10 d. antradienis

2024 m. gruodžio 5 d. Baku, Azerbaidžane, vyko mažmeninės prekybos sektoriaus atstovams itin svarbus renginys – „Retail Business Brunch 2024“. Jį organizavo įmonė BS/2, siūlanti mažmenininkams šiuolaikinius technologinius sprendimus.

Verslo popietėje dalyvavo didžiausių pasaulio prekybos įrangos bei sprendimų gamintojų atstovai: „Diebold Nixdorf“, DATALOGIC, SUNMI, SOTI ir „SIS Technology“. Jie pristatė savo sukurtas naujoves.

Į renginį susirinko verslininkai iš Azerbaidžano, Sakartvelo, Kazachstano, Uzbekistano, Turkijos, Bulgarijos, Vengrijos ir Lietuvos. Susitikimo metu buvo pristatyti šiuolaikiniai prekybos sprendimai, įskaitant ir naujoves, pagrįstas dirbtiniais neuroniniais tinklais bei duomenų analize.

Kasmet mažmeninė prekyba susiduria su naujais iššūkiais, o technologijos yra neatsiejama svarbių verslo pokyčių dalis. Renginyje buvo pristatyti sprendimai, skirti didinti prekybos efektyvumą, mažinti sąnaudas ir gerinti paslaugų kokybę. BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimų skyriaus vadovas Emilis Musajevas sako, kad automatizacija, dirbtinis intelektas ir mašininio matymo technologijos nulems šios srities plėtrą artimiausiais metais.

„BS/2 Kazakhstan“ Mažmeninės prekybos įrangos pardavimų skyriaus vadovė Nadežda Forosteckaja pristatė pranešimą apie pasaulines mažmeninės prekybos tendencijas, akcentuodama skaitmenizaciją ir dirbtinio intelekto diegimą. Pasak jos, duomenų analizė ir dirbtinis intelektas padeda prekybos įmonėms optimizuoti procesus, suasmeninti pasiūlymus ir gerinti klientų patirtį.

Tarp renginio pranešėjų buvo ir „Diebold Nixdorf“, „SIS Technology“, SOTI bei DATALOGIC atstovai. Jie pademonstravo inovatyvius sprendimus, skirtus prekybos efektyvumui didinti.

BS/2 siekia ir toliau populiarinti bei diegti šiuolaikines technologijas, kurios padėtų įmonėms prisitaikyti prie naujų iššūkių ir gerinti savo verslą.

Šaltinis: bs2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »