Dėl klaidinančios informacijos apie televiziją „Penki TV“

Publikuota: 2010 m. lapkričio 11 d. ketvirtadienis

Siekdamos pateisinti Lietuvos televizijų programų retransliavimą internetu be operatorių sutikimo, straipsnyje „Dėl TV retransliacijų internete sutrikdymo „B2B Group“ svarsto galimybę kreiptis į teismą“, paskelbtame 2010 metų lapkričio 3 dieną adresu 15min.lt, bendrovės „15min“ ir „B2B Group“ teikia visuomenei klaidingą informaciją apie UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (valdančią „Skynet“ tinklą) ir bendrovės diegiamą interaktyviąją televiziją „Penki TV“.

Dar 1998 m. „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pradėjo diegti šviesolaidinį kabelinį tinklą, kuriuo nuo 2007 m. teikia ir interaktyviosios televizijos paslaugas, kurios atlygintinai teikiamos tik šio tinklo naudotojams.

Viena iš „Penki TV“ paslaugų – „Penki TV WEB“. Ja gali naudotis tik „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ klientai. Užsisakiusiems šią paslaugą suteikiama galimybė stebėti kai kurių televizijų retransliacijas kompiuterio ekrane arba per televizorių, prijungtą prie TV priedėlio.  

Pabrėžiame, kad šios retransliacijos vykdomos tik bendrovės šviesolaidiniu tinklu ir jas gali stebėti tik šio tinklo klientai – panašiai kaip kabelinių televizijų retransliuojamas programas gali stebėti tik šių televizijų operatorių klientai.

Sprendžiant iš viešai paskelbtos „15min“ ir „B2B Group“ informacijos, bendrovės nevaldo jokio tinklo, o Lietuvos operatorių programų retransliacijas internetu be televizijų sutikimo jos pradėjo teikti visiems vartotojams (t. y. visiems interneto naudotojams, esantiems ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų) ir pajamas gauti ne iš mokesčio už šią paslaugą, o iš reklamos.

Taigi, „Penki TV WEB“ paslauga visiškai skiriasi nuo tos paslaugos, kurią teikia „15min“ ir „B2B Group“. Tad bendrovių viešai skelbiami palyginimai, neva jos daro tą patį, ką „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, yra visiškai nepagrįsti.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ visada gerbė ir gerbs ne tik kūrėjų, bet ir visų televizijų operatorių teises bei teisėtus lūkesčius. Joks verslas neturi būti vykdomas pažeidžiant kitų subjektų teises ir teisėtus interesus.

 

 

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »