HDTV – aukštos raiškos televizija

Publikuota: 2007 m. liepos 2 d. pirmadienis

Plokščiaekranio <i>Sony Bravia</i> televizoriaus pristatymas Tokijuje (Japonija)
Jau labai greitai jūsų namuose atsiras aukštos raiškos televizija (angl. HDTV – High definition television) – „Penki TV Box“. Aiškumo dėlei skubame paminėti, kad HDTV turi penkiskart didesnę vaizdo skleistinę nei įprasta televizija. Pastaroji (PAL ar SECAM standarto) siūlo tik 720x576 pikselių, o HDTV – net 1920x1080.

„Penki TV Box“ – tai ne tik aukštos raiškos televizija, bet ir prieiga prie interneto. Dabar žiūrėti TV laidas ir naudotis internetu galima per televizorių, į kurį vaizdo signalas iš tinklo perduodamas per priedėlį (angl. Set-Top Box) su integruota operacine sistema.

Toks „supertelevizorius“ teiks galybę inovatyviausių funkcijų – galimybę žiūrėti 50 TV kanalų, aibę loginių žaidimų, asmeninį, vaizdo magnetofoną, transliavimo srauto valdymą, „auklę“, asmeninį kanalą, kliento užsakomą vaizdą (angl. „Video on demand“), specialistų konsultacijas internetu ir kt.

Negana to, „Penki TV Box“ pasižymi ir tokiomis unikaliomis funkcijomis, kaip elektroninis programų gidas (trumpi laidų aprašymai ir jų trukmė), galimybė pasirinkti titrus ir garso takelį pageidaujama kalba, susikurti kanalų grupes (muzikinius, informacinius ir kt.). Neišjungę laidos ar filmo galite pažiūrėti, ką tuo momentu rodo kiti kanalai (ekrane matomas kanalų sąrašas, pasirinkto kanalo laidos aprašymas ir vaizdas).

Mano vienintelis ir nepakartojamas kanalas

Kiekvienas mūsų namie turime nemažą skaitmeninį asmeninių nuotraukų, vaizdo įrašų, be tvarkos išsklaidytų po įvairiausias laikmenas, archyvą. Naujausios kelionės nuotraukų demonstravimas draugams ar giminėms palaipsniui pavirsta galvosūkiu – tenka jas perrašinėti į skirtingas laikmenas, kažkur vežti, galima pamesti...

Skaitmeninė televizija „Penki TV“ siūlo jums išspręsti šią problemą kuriant asmeninį kanalą hostingo sąlygomis.

Tai yra „Penki TV“ suteikia galimybę tarp TV kanalų susikurti savo asmeninį, kur galėtumėte dėti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus, filmus ir kt., jį administruoti ir žiūrėti kartu su draugais net būdami už tūkstančio kilometrų nuo savo namų kompiuterio ar televizoriaus. Tuo tarpu jūsų kompiuteris būtų neperkrautas informacija ir jame liktų vietos žaidimams, dokumentams ir t. t.

Nuotraukas bei vaizdo įrašus į savo kanalą galėsite kelti naudodamiesi tam skirtomis įprastomis funkcijomis. Jei pageidaujate, UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ tai padarys už jus.

Asmeninį kanalą administruoja pats vartotojas, kuris prie kanale esančios informacijos prieigą gali suteikti ir kitiems. Saugumą garantuoja naudotojo prieigos slaptažodis. Realybėje tai atrodo gana paprastai: įsivaizduokite, kad jūsų draugas Zigmas įsijungia jūsų kanalą, kurio prieiga yra užblokuota. Sistema prašo jo įvesti slaptažodį, o tada, kaip sakoma, jums panorėjus...

Taigi galėsite sudaryti net savo kanalo laidų programą: pavyzdžiui, ryte jūsų kanalas rodo komediją iš asmeninio archyvo, per pietus – animaciją, o vakare – nuotraukas ar asmeninius vaizdo įrašus. Be to, turėsite galimybę peržiūrėti ir visą savo kanalo lankomumo statistiką – kiek žmonių, kuriuo laiku ir ką žiūrėjo.

Turėti tokį asmeninį kanalą ypač patogu, kai esate toli nuo namų, o informaciją reikia perduoti žūtbūt. Pavyzdžiui, atostogaudami Graikijoje, nufilmavote uždegantį Sirtakį su šėliojančia savo drauge ir norite tą pačią akimirką pasidalinti šiuo vaizdu su draugas. Įkeliate vaizdo įrašą į asmeninį kanalą nešiojamuoju kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu – ir reikalas atliktas.

Ir tai dar ne viskas!!! Skaitmeninės televizijos „Penki TV“ tinklais galite realiuoju laiku transliuoti savo asmeninį kanalą: įvairius susitikimus, vakarėlius, paskaitas ar naujų produktų pristatymus.

Kompanijai – nauji horizontai

Asmeninis kanalas akivaizdžiai naudingas ne tik fiziniams asmenims – juos kurti gali ir kompanijos.

Pavyzdžiui, mieste veikia nekilnojamojo turto bendrovė Ū – stato gyvenamuosius namus, administracinius pastatus, prekybos centrus, nuomoja patalpas ir t.t. Tokia kompanija turi ką parodyti ir papasakoti – nuomojamų pastatų ir patalpų, statomų objektų vaizdo prezentacijas, fotoreportažus, parduodamų statinių katalogus ir pan. Dar daugiau – asmeninis kanalas suteikia galimybę tiesiogiai internetu konsultuotis su kompanijos specialistais. Taip informacija tampa prieinama visiems interneto vartotojams.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »