Internete – virtualus „Kino pavasario“ seansas

Publikuota: 2009 m. kovo 30 d. pirmadienis

Prie televizoriaus
Šiandien, kovo 30 d., pirmadienį, internete įvyks pirmasis lietuviško nekomercinio kino seansas. Nemokamai interneto erdvėje pažiūrėti trumpametražį režisierės Jūratės Samulionytės filmą „Nerutina“ kviečia Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“.

„Suprantame, kad ne visi turi galimybę aplankyti festivalio filmus darbo valandomis arba vakare. Todėl nusprendėme organizuoti virtualų kino seansą tiems, kurie gali rasti laiko pažiūrėti filmą su kolegomis per pietų pertrauką darbe, bei tiems, kurie filmą pasižiūrės vakare užmigdę vaikus. Kitaip tariant, kalnas ateis pas Mahometą, o ne atvirkščiai“, – žaismingai unikalų projektą pristato „Kino pavasario“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Entuziastingai projektą sutiko ir trumpametražio filmo režisierė J. Samulionytė. Ji džiaugėsi, kad filmą internetu turės progą pamatyti daugiau žiūrovų. „Nemažai žmonių kartais jaučiasi patekę į monotonijos pinkles. Žiūrint filmą, jie galės iš jų ištrūkti, ar bent jau pamąstyti, kaip tai padaryti. Būtent apie bėgimą nuo rutinos ir yra mano kūrinys“, – sako J. Samulionytė.

„Nerutina“ – tai pirmasis fotofilmas Lietuvoje, sudėliotas iš 80 000 fotokadrų. Filme pasakojama apie pusamžį biuro darbuotoją Henriką, kurio darbas – nesibaigianti rutina, besikartojantys veiksmai, mechaninių įrengimų ritmas. Jis vienišius, gyvenantis slaptame ir spalvingame savo daiktų pasaulyje.

15 min. trukmės filmas internetu bus transliuojamas du kartus. Pirmojo kino seanso internete pradžia – 14 val., antrojo – 22 valandą. Abiejų seansų metu filmas bus rodomas maždaug pusvalandį, todėl prisijungti ir pažiūrėti jį bus galima per 20 min. nuo seanso pradžios. Filmą bus galima pamatyti interneto adresu kinopavasaris.lt, paspaudus reklaminį skydelį „Pirmasis virtualusis kino seansas Lietuvoje“ arba penki.tv/nerutina.

Filmą „Nerutina“ galės pažiūrėti ir „Skynet“ interneto vartotojai bei interaktyvios televizijos „Penki TV“ klientai (jie filmą matys 33-iuoju kanalu). Šio projekto įgyvendinimu rūpinasi bendrovė „Penkių kontinentų“ Komunikacijų centras.

Šaltinis: „Kino pavasaris“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »