Išmanioji „Skynet“ televizija kanalus „TV3“ ir „TV6“ retransliuoja HD raiška

Publikuota: 2018 m. sausio 18 d. ketvirtadienis

Vienos pirmųjų IPTV Lietuvoje – išmaniosios „Skynet“ televizijos – kūrėjai š. m. sausio 18 dieną savo klientams pasiūlė kanalus „TV3“ ir „TV6“ didžiąja HD raiška. „Skynet“ besinaudojantys vilniečiai minėtus kanalus galės žiūrėti nemokamai.

„Šiuolaikinėmis technologijomis besidomintys žmonės vertina naujoves ir nori naudotis viskuo, kas naujausia, geriausia ir, be abejo, kokybiškiausia. Tai galioja ir pramogoms prie televizorių ekranų, kuriuose žiūrovai nori matyti aukščiausios kokybės vaizdą“, – teigė išmaniosios „Skynet“ televizijos paslaugas teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Romas Rimgaila.

Šiuo metu pagrindiniame kanalų rinkinyje „Skynet“ klientai gali matyti 9 HD raiškos kanalus, tarp kurių: LRT, „LRT Kultūra“, „Lrytas TV“, „Viasat History“ ir kiti. Tie, kurie nori matyti dar daugiau kanalų HD raiška, gali už papildomą mėnesinį mokestį užsisakyti TV kanalų rinkinį pavadinimu HD, kurį iš viso sudaro net 13 kanalų.

Anot jo, atsižvelgiant į klientų elgesį, galima daryti išvadą, kad išskirtinę vaizdo kokybę itin vertina kino ir sporto aistruoliai, laidų apie gamtą ir dokumentinių programų gerbėjai. Mažieji žiūrovai ir jų tėveliai taip pat mielai renkasi raiškų vaizdą ir kruopščiai atrinktą ugdomąjį turinį.

HD raiška TV ekranuose – jau nėra išskirtinė prabanga. Manoma, jog ateityje dabartinės standartinės kokybės vaizdo greičiausiai iš viso nebeliks. Bendrovės „Cisco“ tyrimas atskleidė, kad 2020 metais daugiau nei 82 proc. vaizdo įrašų sudarys HD ar „Ultra HD“ raiškos turinys.

Didelės raiškos televiziją pirmieji sukūrė japonai dar 1969 m., tačiau pripažinta ši technologija buvo tik XX a. pabaigoje. Be to, ji perduoda plačiaekranį vaizdą 16:9 formatu (SD – 4:3) ir palaiko 60 vaizdo kadrų per sekundę greitį (SD – tik 25–30). Didelė raiška nuo standartinės (SD) skiriasi vaizdo dalelių skaičiumi – 1920x1080 (SD – 720x480).

Šaltinis: skynet.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »