Lietuviški sprendimai – pasaulinėje bankininkystės ir prekybos technologijų parodoje

Publikuota: 2010 m. sausio 27 d. trečiadienis

„Wincor World 2010“
Bankų ir prekybos įmonių išlaidos, skirtos grynųjų pinigų operacijoms valdyti, pasauliniu mastu kasmet sudaro šimtus milijardų dolerių. Vien Europoje grynųjų pinigų valdymas atsieina per 50 mlrd. dolerių.

Kaip sumažinti šias išlaidas, padidinti verslo efektyvumą ir saugumą, diskutuojama tradicinėje parodoje „Wincor World 2010“, kuri vyksta Vokietijos mieste Paderborne. Čia pristatomi naujausi programiniai ir techniniai IT sprendimai bankininkystės ir mažmeninės prekybos sektoriams.

Pasaulinės kompanijos „Wincor Nixdorf“ organizuojamame renginyje tarp tokių bendrovių, kaip „Microsoft“, „Cisco“, „Sun Microsystems“, auksinės partnerės statusu dalyvauja ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė BS/2.

„Devynios iš dešimties mokėjimo operacijų atliekamos grynaisiais pinigais. Mūsų skaičiavimai rodo, kad bankams ir prekybos įmonėms tai atsieina daugiau kaip 300 mlrd. dolerių“, – atidarydamas parodą ir pristatydamas naujus kompanijos sprendimus sakė Eckardas Heidloffas, „Wincor Nixdorf“ prezidentas.

Renginio lankytojams – didžiausių pasaulio bankų ir prekybininkų atstovams – Lietuvos bendrovė pristato verslo valdymo ir monitoringo sprendimų grupę „.iQ“. Beje, vienas iš šios grupės produktų, savitarnos įrenginių monitoringo ir konfliktų su klientais valdymo sprendimas „ATMeye.iQ“, sulaukė išskirtinio dėmesio: su vokiečių bendrove „Wincor Nixdorf“ sutarta dėl jo platinimo pasauliniu mastu.

„Dalyvaudami šiame renginyje, atnaujiname verslo ryšius, užmezgame kontaktus su naujais klientais, taip pat iš arčiau susipažįstame su rinkos tendencijomis. Sprendžiant iš parodos lankytojų susidomėjimo lietuviškais sprendimais, jau artimiausiu metu galime tikėtis naujų naudingų projektų“, – sakė Idrakas Dadašovas, „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas.

Daugiau informacijos apie parodą „Wincor World 2010“ >>>

Vaizdo reportažas iš parodos >>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Penki“ ir ­5 faktai apie televiziją (3)

Pasaulinės televizijos dienos proga - 5 įdomūs faktai apie televiziją. skaityti »

Pandemijos akivaizdoje rekordiškai išaugo interneto srauto vartojimas (6)

Koronavirusas, dar pavasarį uždaręs namuose daugybę žmonių, vėl negailestingai siautėja. Įvedus karantino sąlygas, interneto srauto apkrova muša naujus rekordus. skaityti »

Žvilgsnis į praeitį: nuo kasininko Ritty iki savitarnos kasų (5)

1879 m. lapkričio 4 d. minima kaip kasos aparato gimtadienis. Praėjus 141-eriems metams, šiuolaikinės prekybos jau nebegalime įsivaizduoti be kasų. Jos visur: parduotuvėse, kavinėse, degalinėse ir pašto skyriuose. Kas sugalvojo šį įrenginį, padedantį apskaityti pinigines įplaukas? skaityti »

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »