Naujausi virtualios vaizdo nuomos filmai

Publikuota: 2009 m. sausio 21 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ virtuali vaizdo nuoma papildyta naujais filmais – nepraleiskite progos juos pamatyti.

Denio Raito gyvenimas nenusisekęs: jo šeimą kamuoja finansinės problemos, žmona ką tik prarado kūdikį... Lyg to būtų negana, likimas jį suveda su samdomu žudiku Džiuljanu. Keista dviejų visiškai skirtingų vyrų, susipažinusių prie taurelės viešbučio bare, draugystė išsirutulioja į dar keistesnius nuotykius: „Matadoro“ herojui Deniui tenka gelbėti ne tik naująjį draugužį, bet ir savo kailį.

Matadoras

Meile persismelkę gatvės, kavinės, požeminio metro stotelės, kapinės, Luvro muziejus, Eifelio bokštas... Tai Paryžius, įkvėpęs net 18 garsiausių pasaulio režisierių. Keletas jų sukurtų trumpametražių filmų – Prancūzijos sostinėje gimusių užburiančių istorijų apie džiaugsmą, mirtį, išsiskyrimą, atsidavimą, viltį, lemtingus susitikimus, netikėtus atradimus koliažas. „Myliu tave, Paryžiau“ – tokia nepakartojama ir tokia pažįstama istorija apie Tavo ir mano meilę.

Neįtikėtina, bet kartais likimas paberia staigmenų: už visas gyvenimo skriaudas Žanui Baptistui, gimusiam žuvų turguje ir per stebuklą likusiam gyvam, dovanojama unikali, fenomenaliai jautri uoslė. Nuo šiol ji taps filmo „Kvepalai. Vieno žudiko istorija“ herojaus vedle. Apsėstas minties sukurti geidžiamiausius kvepalus pasaulyje, jis žudo gražiausias šalies merginas ir vagia jų kvapą.

Kvepalai

Tokios Indijos tradicijos: našlės arba susidegina kartu su mirusiu sutuoktiniu, arba išteka už jo jaunesniojo brolio, arba keliauja į prieglaudą. Todėl į ją patenka ir juostos „Vanduo“ veikėja – aštuonmetė mergaitė Čiuja, kuri net nežino, kad galėjo būti ištekėjusi... Nelengvu likimu ji dalijasi su Kalijani – jauna moterimi, priversta tapti prostitute, kad uždirbtų pinigų prieglaudos gyventojų maistui. Beprotiškai pamilęs ją vyras trokšta pakeisti įsisenėjusias Indijos kultūros tradicijas – išgelbėti nuostabią gėlę, žydinčią purviname vandenyje. Kažin, ar jam pavyks?

Vanduo

Režisieriaus Melo Gibsono filmas „Apokalipto“ pasakoja apie neprieinamose Meksikos džiunglėse taikiai gyvenančią šiuolaikiniam pasauliui nepažįstama ir egzotiška majų kalba šnekančią indėnų gentį, kurių idilę sugriauna svetimšaliai įsibrovėliai, trokštantys kraujo ir aukojantys žmones savo Dievui. Jaguaro letena, genties vado sūnus, patekęs į pasmerktųjų mirti sąrašą, ryžtasi pabėgti iš nelaisvės, kad išgelbėtų savo žmoną, vaikus, galbūt ir civilizaciją, kuriai gresia išnykimas.

Malonių įspūdžių su „Penki TV“!

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »