Nuo sausio 13 dienos „Penki TV“ virtualiajame kino teatre žiūrėkite

Publikuota: 2010 m. sausio 12 d. antradienis

Prie televizoriaus
Nuo sausio 13 dienos „Penki TV“ virtualiame kino teatre – dukart daugiau populiarių kino juostų. Nuo šiol kiekvienoje iš dviejų kino salių žiūrovai galės peržiūrėti net po du naujus intriguojančius „kino perliukus“!

Šią savaitę pirmojoje kino salėje pristatome šūsnį prestižinių kino apdovanojimų pelniusią fantastinę kino juostą „Tiltas į Terabitiją“ (angl. Bridge to Terabithia) bei aistringą psichologinę dramą „Kartus mėnuo“ (angl. Bitter Moon).

Kino kompanijos „Walt Disney Pictures“ filmas „Tiltas į Terabitiją“ – nauja juostų „Žiedų valdovas“ ir „Narnijos kronikos“ kūrėjų dovana, pastatyta pagal populiariąją vaikų rašytojos Katerinos Peterson (Katherine Paterson) 1977 m. parašytą novelę. Filmą režisavo rašytojos sūnus aktorius ir scenaristas Deividas L. Petersonas (David L. Paterson), kurio vaikystės išgyvenimai ir paskatino jo motiną sukurti šią novelę.

Naujojoje Zelandijoje nufilmuota kino juosta nominuota septyniems kino apdovanojimams, yra pelniusi penkias „Hollywood Young Artist Award“ statulėles, tarp jų už geriausią visai šeimai skirtą vaidybinį filmą bei geriausią jaunųjų aktorių vaidybą.

Dar viena šios kino salės naujiena – filmas „Kartus mėnuo“. Jį prodiusavo skandalinga autobiografija pagarsėjęs talentingas lenkų režisierius Romanas Polanskis (Roman Polanski), 2003 m. pelnęs „Oskarą“ už muzikinę dramą „Pianistas“. Ne kartą savo filmuose nagrinėjęs kontraversiškus herojų seksualinius santykius, R. Polanskis šiuos eksperimentus tęsia ir „Karčiajame mėnulyje“.

Kino juostoje filmavosi vienas iš garsiausių Didžiosios Britanijos aktorių Hugas Grantas (Hugh Grant), puikiai žinomas iš tokių kino filmų, kaip „Muzika ir žodžiai“ ir „Bridžita Džouns“.

Antrojoje kino salėje Jūsų laukia neįtikėtino pasisekimo sulaukusios prancūzų veiksmo komedijos „Taksi“ tęsinys „Taksi 4“. Trys pirmieji „Taksi“ vien tik į Prancūzijos kino teatrus suviliojo 23 mln. žiūrovų, o viso pasaulio kino teatruose surinko per 200 mln. JAV dolerių. Dinamiškas veiksmas, gaudynės, įvairūs triukai su automobiliais prikaustys prie ekranų visus greičio ir prancūzų humoro gerbėjus.

Dar viena nuotaikinga kino juosta – romantinė komedija „Amerikietiškas pyragas “ (angl. American pie).  Tai viena linksmiausių jaunimo komedijų, pilna šokiruojančių seksualinių užuominų ir aštraus sąmojo. Neregėtą šio vos 11 mln. JAV dolerių kainavusio filmo populiarumą įrodo ir tai, jog vien Amerikos kino teatruose jis „uždirbo“ per 100 mln. dolerių. Argi galėtų būti kitaip? Juk pagrindinė tema čia – seksas.

Visas šias kino juostas bus galima pamatyti iki sausio 22 dienos.

 

Malonių įspūdžių!

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »