Nuo vasario 26 dienos virtualiajame „Penki TV“ kino teatre žiūrėkite

Publikuota: 2010 m. vasario 24 d. trečiadienis

IP televizija „Penki TV“ žiūrovams siūlo virtualiojo kino teatro paslaugas. Čia tik už 5 litus ir kiek tik nori kartų per parą galima pasižiūrėti du filmus. Nuo vasario 26 dienos kino salėse bus rodomi nauji filmai: komedija „Sensacija“ (Scoop)
 ir drama „Tarp dviejų mylimųjų“ (Two Lovers).

Pirmoje kino salėje – „Sensacija“. Tai režisieriaus Vudžio Aleno filmas , kuriame jis pats sukūrė pagrindinį vaidmenį. Šioje kino juostoje filmavosi ir jo mūza Scarlett Johansson, ir pačiu seksualiausiu 2008 metų vyru tituluojamas Hughas Jackmanas(Hugh Jachman). Detektyvinės komedijos istoriją apie tikrą žurnalistą, net po mirties besistengiantį padaryti sensaciją, aktorė Scarlett Johansson pristato kitoje šviesoje: šioje istorijoje ji ne tik graži, bet dar ir žaisminga. Pradedančiai žurnalistei atsiranda netikėtas šansas padaryti karjerą  padedant....vaiduokliui. Šmaikštus ir netikėtas siužetas ir mieli aktoriai – ko dar reikia gerai komedijai?

Šioje kino salėje žiūrėkite ir neįtikėtinai populiarų kiną apie vampyrus – „Saulėlydis“.

Antroji kino salė kviečia žiūrovus pažvelgti į vienišiaus, niekaip negalinčio priimti rimtų sprendimų, kasdienybės painiavą.  Iš vienos pusės filmo  „Tarp dviejų mylimųjų“ (Two Lovers) pagrindinio veikėjo gyvenimas tarsi nusistovėjęs: po nesėkmingos meilės jau peršokęs per trisdešimtį Leonardas laikinai gyvena su savo gimdytojais, su tėvu dirba drabužių valykloje, ir netrukus žada vesti mielą šeimos draugų dukterį. Iš kitos pusės, Leonardo „juodųjų“ dienų sąraše – keletas bandymų nusižudyti, nuobodulys, o dabar dar ir nauja emocinga kaimynė Mišelė, gundanti gyvybingumu ir optimizmu.

 

Pagrindinio vaidmens atlikėjo Chaokino Fenikso (Jaoquin Phoenix) vaidmuo – paskutinis aktoriaus karjeros taškas (bent taip teigė jis pats), bet ir daugtaškis jo kūrybinių galimybių sąraše, o kartu su Vanesa Šou (Vinessa Show) ir į ekraną sugrįžusia Gvinet Peltrou (Gwyneth Paltrow) šis aktorius nepakartojamas. Taigi toks meilės trikampis, kuriame sukasi dvi kontrastingos moterys ir neapsisprendžiantis Leonardo, – uždaras ratas, iš kurio jis ir bandys išsisukti... arba už jį tai padarys kas nors kitas.

Antrojoje salėje galima pasižiūrėti ir dar vieną jaudinančią dramą apie meilę „Meilė choleros metu“ (Love in the Time of Cholera).

Malonaus žiūrėjimo!

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »