„Penki TV“ – nesibaigiančios pramogos ir galimybės

Publikuota: 2010 m. sausio 1 d. penktadienis

Penki TV

Interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“, jau daugiau nei trejus metus džiuginančios „Skynet“ interneto naudotojus, kūrėjai apžvelgia praėjusių metų rezultatus. Anot „Penki TV“ projektų vadybininkės Irmos Brusokaitės, už visus 2009-ųjų pasiekimus ir laimėjimus televizija dėkoja savo žiūrovams. Taigi, kuo „Penki TV“ išsiskiria iš kitų televizijų?

Teatras prasideda rūbine

... o žiūrovų pažintis su televizija „Penki TV“ – interneto puslapiu. 2009 metais www.penki.tv buvo atnaujintas ir tapo kur kas patrauklesnis. Pagrindiniais privalumais svetainės kūrėjai įvardija puslapio interaktyvumą bei puikų dizainą. Visi „Skynet“ naudotojai, užsukę į šią svetainę, turi galimybę žiūrėti tiesiogines 10-ies TV programų transliacijas, vaizdo reportažus iš virtualios vaizdo nuomos (VVN) archyvo, muzikinius klipus, įvairias laidas.

Ne mažiau svarbu žiūrovams ir grafinė vartotojo sąsaja. Jau nuo 2009 metų vidurio naudotojus džiugina patobulintas bei kur kas patogesnis meniu, patrauklus dizainas bei trumpesnis reagavimo į pasirinktą operaciją laikas.

Pagerėjusi kokybė

„Penki TV“ buvo papildyta 20 naujų pramoginių, muzikinių, vaikiškų ir kt. kanalų. Tarp jų – keturi didelės raiškos (HD) kanalai. Tai istorinis „History HD“, „HD-1“, muzikinis „I-Concers HD“ ir pirmasis Lietuvoje vaikams skirtas HD kanalas „Bebe TV HD“. Iš viso „Penki TV“ siūlo septynis raiškiuosius TV kanalus.

Be to, šiais metais IP televizijos kūrėjai pasiūlė galimybę, be pagrindinio kanalų rinkinio, kurį sudaro 60 populiarių TV kanalų, pasirinkti papildomų rinkinių, tarp kurių: Sporto, Kino, Muzikos, Animacijos, Gyvenimo būdo, Pažintinis ir HD kanalų rinkiniai. Jie sudaryti atsižvelgus į skirtingus „Penki TV“ klientų pomėgius, įpročius ir poreikius. Naujais 2010 metais televizijos „Penki TV“ žiūrovai galės matyti per 100 populiarių TV kanalų.

„Prijaukintos“ technologijos

„Penki TV“ – tai ne tik televizija. 2009 metais naudotojams buvo pristatyta nauja programa „Home Media Gateway“, suteikianti galimybę kompiuteryje saugomus failus peržiūrėti televizoriaus ekrane, neprijungus jokių papildomų laidų ar prietaisų. Į kompiuterį įdiegus „Home Media Gateway“ programinę įrangą, jame saugomus filmus, muzikinius vaizdo klipus, nuotraukas ar, pavyzdžiui, „Youtube“ vaizdo siužetus iš karto galima matyti ir per televizorių.

„Home Media Gateway“ į kompiuterį, sujungtą su TV priedėliu, įdiegiamas kartu su „Penki TV“ programa. Paleidžiant programą, televizoriaus ekrane tereikia įvesti kompiuterio IP adresą. „Home Media Gateway“ programą galima rasti ir adresu www.penki.tv/hmg.

Dar viena gera žinia, kad atnaujinta viena iš IP televizijos paslaugų – virtualusis kino teatras. Čia galima išsinuomoti 1–2 litus kainuojančių juostų ir 24 val. per parą žiūrėti jas kiek tik nori kartų. Be to, dviejose kino salėse kas savaitę rodoma po vieną naują filmą.

„Penki TV“ galima būtų pavadinti virtualių kino seansų pradininke Lietuvoje. Festivalio „Kino pavasaris“ metu „Penki TV“ surengė trumpametražio filmo „Nerutina“ transliaciją internetu. Tai pirmas lietuviškas režisierės Jūratės Samulionytės fotofilmas, sudarytas iš 80 000 nuotraukų. Abejingų šiam seansui neliko – filmą peržiūrėjo 1 160 žiūrovų.

2009 metais „Penki TV“ savo klientams pasiūlė ir populiariausių pasaulio filmų. Žiūrovai galėjo mėgautis juostomis „Šiukšlynų milijonierius“, „Saulėlydis“, „Mano geriausio draugo mergina“ ir daugeliu kitų.

„Nauji metai – tai nauji iššūkiai. Mūsų tikslas – sukurti asmeninę televiziją, kuri suteiktų žiūrovui dar daugiau pasirinkimo laisvės ir galimybių“, – teigė I. Brusokaitė.

2010-aisiais interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ kūrėjai ketina ir toliau džiuginti gerais filmais, pasiūlyti naujų TV kanalų bei žaidimų. Be to, ir toliau žadama tobulinti televizijos kokybę, diegti naujų funkcijų.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »

Kas sukūrė žiniatinklį ir kas turi nuo jo raktus?

Internautai. Visame pasaulyje jų yra daugiau nei septyni su puse milijardo. O ar žinote, kam turime dėkoti už tai, kad turime žiniatinklį ir galime vadintis internautų vardu? skaityti »