„Penki kontinentai“ pristato atnaujintą įmonių grupės interneto svetainę

Publikuota: 2019 m. kovo 12 d. antradienis

Prieš 30 metų visuomenei pristatyta interneto ateities koncepcija. Pasaulinis žiniatinklis – didžiausias technologinis ir informacinis praėjusio amžiaus išradimas – šiandien tapo tuo, be ko nebeįsivaizduojame savo gyvenimo. Būtent 1989 m. kovo 12 dieną pirmą kartą įregistruota hiperteksto idėja, t. y pasiūlyta sukurti hipertekstinę duomenų bazę su tekstiniais saitais, kurie padėtų žmonėms visame pasaulyje keistis informacija.

Šio įvykio trisdešimtmečio proga „Penki kontinentai“ – viena iš tarptautinių įmonių grupių, dirbančių bankinių technologijų, inovatyvių mokėjimo sprendimų ir telekomunikacinių paslaugų srityje – džiaugiasi galėdama pristatyti atnaujintą savo interneto svetainę – www.5ci.lt.

„Būtent kovo mėnesį atnaujinti interneto svetainę nusprendėme ne šiaip sau. Prieš 30 metų buvo pristatyta interneto ateities koncepcija, o mes galime didžiuotis tuo, kad esme interneto istorijos dalis. Viena iš mūsų įmonių grupės sričių – pasaulinio tinklo technologijų kūrimas. www.5ci.lt buvo viena iš pirmųjų Lietuvos įmonių interneto svetainių. Iki šiol saugojome pirmąją jos dizaino versiją, kuri atspindi tai, kaip technologijos pasikeitė per pastaruosius metus. Tikimės, kad ir naujoji interneto svetainė ras savo vietą Lietuvos aukštųjų technologijų istorijoje“, – sako „Penkių kontinentų“ grupės steigėjas ir valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Naujoji įmonių grupės interneto svetainė, sukurta pagal naujausias tinklalapių tendencijas, orientuota į klientų ir partnerių poreikius. Joje paprasta intuityviai surasti išsamią informaciją apie visą įmonių grupę, jos istoriją, apie kiekvienos grupės įmonės teikiamas paslaugas ir veiklos sritis, gautus apdovanojimus ir įdiegtas inovacijas.

„Penki kontinentai“ buvo viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusi kurti interneto technologijas ir dizainą. Įmonės specialistai sukūrė pirmąją lietuvišką interneto paieškos sistemą, darbo skelbimų svetainę, elektroninio pašto tarnybą. Atnaujintoje svetainėje galima pasinerti į lietuviško interneto istoriją, peržiūrint „Penkių kontinentų“ kurtas interneto svetaines.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ jau beveik 30 metų dirba bankinių technologijų, inovacinių mokėjimo sprendimų ir telekomunikacijos paslaugų srityje. Pagrindinės grupės įmonės: „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, „ASHBURN International“, Skaitmeninio sertifikavimo centras. Technologiniais ir programiniais grupės sprendimais naudojasi tarptautiniai bankai, finansinės įstaigos, mažmeninės prekybos įmonės daugiau nei 80-yje šalių. „Penki kontinentai“ bendradarbiauja su „Diebold Nixdorf“, „Cisco Systems“, „Unisys“, „Gemalto/Thales“, „Ingenico“, „Microsoft“, „Arris“ ir kt. pasaulinėmis lyderėmis.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »