„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą

Publikuota: 2021 m. kovo 26 d. penktadienis

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Iš viso į apdovanojimus pretendavo 58 įmonės, o į minėtą nominaciją ‒ 11 įmonių.

„Su „Penkiais kontinentais“ bendraujame daugiau nei dešimtmetį. Įmonė visuomet prisideda prie mūsų kasmetinių renginių, kartu įgyvendiname akcijas, skatinančias mažinti sutrikusio intelekto žmonių socialinę atskirtį. Svarbiausia, kad gauname ne tik finansinį, bet ir emocinį-socialinį palaikymą. Taigi tiesiog negalėjome nepasiūlyti šios organizacijos kaip pretendentės į atsakingo verslo apdovanojimus“, ‒ sako Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, pasiūliusi įmonių grupę šiai nominacijai.

„Penkių kontinentų“ ir „Vilties“ draugystė užsimezgė įmonių grupei įsikūrus kaimynystėje. Erdvėje šalia grupės pastato kiekvieną gegužę rengiama „Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė, suburianti bendrijos auklėtinius iš visos Lietuvos bei kaimynystėje įsikūrusių įstaigų atstovus. Renginio metu vyksta auklėtinių koncertas, jų dirbinių mugė.

2019-2020 m. „Penki kontinentai“ ne kartą kvietėsi į svečius ir „Vilties“ auklėtinius su jų kavos automobiliuku, palaikydama akciją „Kavos galia“, padedančią integruoti intelektinių sutrikimų turinčius asmenis į visuomenę. 2020 m. „Penkių kontinentų“ iniciatyva socialiniuose tinkluose buvo organizuota akcija „Šypsena dovanoja viltį“.

 „Bendrauti su mus supančiais žmonėmis, atsiliepti į pagalbos šauksmą – tai natūralus kiekvieno žmogaus atsakas. Didžiausia padėka už tai ‒ žmonių šypsenos. Pastaraisiais metais pastebime, kad verslas tampa vis labiau socialiai atsakingas. Džiugu stebėti, kad įmonės prisiima įsipareigojimus, išeinančius už tinkamų darbo vietų įrengimo, atlyginimų ir mokesčių mokėjimų ribų. Tikslingai teikti paramą ‒ paprasčiau ir efektyviau, todėl jau daugybę metų draugaujame su savo kaimynais“, ‒ sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, kurdama produktus ir paslaugas, stengiasi atsižvelgti į visų amžiaus grupių, taip pat specialiųjų poreikių žmones (pvz., bendradarbiaudami su Sakartvelo bankais, sukūrė ir į bankomatus įdiegė programą, pritaikančią juos silpnaregiams).

Grupė daug prisidėjo ir prie pandemijos padarinių mažinimo šalyje: keletoje gydymo įstaigų  neatlygintinai pastatė bekontakčius dezinfekatorius, Vilniaus savivaldybėje ‒ išmanųjį termovizorių. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų, o beveik 25 tūkst. eurų ‒ Lietuvoje veikiantiems fondams, renkantiems lėšas būtiniausioms medikų darbo priemonėms įsigyti. Palaikymo sulaukė ir jautriausios pandemijos metu visuomenės grupės: pirmojo karantino laikotarpiu vyresni nei 65 m. klientai buvo atleisti nuo „Penki“ interneto ir IPTV abonentinio mokesčio, o daugiau nei 120 organizacijų ‒ nuo mokėjimo terminalų nuomos bei priežiūros finansinių įsipareigojimų. 

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

komentarai

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »