„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pelnė metų bendruomeniškiausios įmonės vardą

Publikuota: 2021 m. kovo 26 d. penktadienis

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė ‒ 2020-ųjų metų bendruomeniškiausia įmonė. Tokį įvertinimą grupė pelnė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kasmet organizuojamuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose didelių įmonių kategorijoje. Iš viso į apdovanojimus pretendavo 58 įmonės, o į minėtą nominaciją ‒ 11 įmonių.

„Su „Penkiais kontinentais“ bendraujame daugiau nei dešimtmetį. Įmonė visuomet prisideda prie mūsų kasmetinių renginių, kartu įgyvendiname akcijas, skatinančias mažinti sutrikusio intelekto žmonių socialinę atskirtį. Svarbiausia, kad gauname ne tik finansinį, bet ir emocinį-socialinį palaikymą. Taigi tiesiog negalėjome nepasiūlyti šios organizacijos kaip pretendentės į atsakingo verslo apdovanojimus“, ‒ sako Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, pasiūliusi įmonių grupę šiai nominacijai.

„Penkių kontinentų“ ir „Vilties“ draugystė užsimezgė įmonių grupei įsikūrus kaimynystėje. Erdvėje šalia grupės pastato kiekvieną gegužę rengiama „Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė, suburianti bendrijos auklėtinius iš visos Lietuvos bei kaimynystėje įsikūrusių įstaigų atstovus. Renginio metu vyksta auklėtinių koncertas, jų dirbinių mugė.

2019-2020 m. „Penki kontinentai“ ne kartą kvietėsi į svečius ir „Vilties“ auklėtinius su jų kavos automobiliuku, palaikydama akciją „Kavos galia“, padedančią integruoti intelektinių sutrikimų turinčius asmenis į visuomenę. 2020 m. „Penkių kontinentų“ iniciatyva socialiniuose tinkluose buvo organizuota akcija „Šypsena dovanoja viltį“.

 „Bendrauti su mus supančiais žmonėmis, atsiliepti į pagalbos šauksmą – tai natūralus kiekvieno žmogaus atsakas. Didžiausia padėka už tai ‒ žmonių šypsenos. Pastaraisiais metais pastebime, kad verslas tampa vis labiau socialiai atsakingas. Džiugu stebėti, kad įmonės prisiima įsipareigojimus, išeinančius už tinkamų darbo vietų įrengimo, atlyginimų ir mokesčių mokėjimų ribų. Tikslingai teikti paramą ‒ paprasčiau ir efektyviau, todėl jau daugybę metų draugaujame su savo kaimynais“, ‒ sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, kurdama produktus ir paslaugas, stengiasi atsižvelgti į visų amžiaus grupių, taip pat specialiųjų poreikių žmones (pvz., bendradarbiaudami su Sakartvelo bankais, sukūrė ir į bankomatus įdiegė programą, pritaikančią juos silpnaregiams).

Grupė daug prisidėjo ir prie pandemijos padarinių mažinimo šalyje: keletoje gydymo įstaigų  neatlygintinai pastatė bekontakčius dezinfekatorius, Vilniaus savivaldybėje ‒ išmanųjį termovizorių. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų, o beveik 25 tūkst. eurų ‒ Lietuvoje veikiantiems fondams, renkantiems lėšas būtiniausioms medikų darbo priemonėms įsigyti. Palaikymo sulaukė ir jautriausios pandemijos metu visuomenės grupės: pirmojo karantino laikotarpiu vyresni nei 65 m. klientai buvo atleisti nuo „Penki“ interneto ir IPTV abonentinio mokesčio, o daugiau nei 120 organizacijų ‒ nuo mokėjimo terminalų nuomos bei priežiūros finansinių įsipareigojimų. 

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

komentarai

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »