„Skynet“ – greičiausias Lietuvoje!

Publikuota: 2011 m. kovo 30 d. trečiadienis

Kaip rodo naujausi visame pasaulyje nuolat atliekami speedtest.net interneto greičio testai, Lietuva pagal šį rodiklį patenka į greičiausią internetą pasaulyje turinčių šalių trejetuką. Į jį taip pat patenka Pietų Korėja ir Švedija, o dešimtuke dar atsidūrė tokios valstybės, kaip Vokietija, Šveicarija, Belgija, Olandija ir kt. Mūsų kaimynė Latvija atsidūrė taip pat aukštoje penktoje vietoje (23,87 Mb/s), o Estija nepateko į sparčiausią internetą turinčių valstybių dešimtuką. Lietuvos gyventojas naršo internetą vidutiniškai 26,28 Mb/s greičiu (P. Korėjos gyventojas – 33,89 Mb/s, švedas – 27,63 Mb/s).

Minėti interneto greičio matuokliai nustatė ir operatorių, siūlantį sparčiausią internetą Lietuvoje. Juo skelbiami „Penki kontinentai“. Šiai įmonių grupei priklausančio „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ diegiamo šviesolaidinio „Skynet“ interneto greitis siekia 300 Mb/s, pralaidumas Lietuvoje – 10 Gb/s, o užsienio tinkluose – 5 Gb/s.

Beje, „Skynet“ – tai ne tik itin spartus ir patikimas šviesolaidis. Šiuo tinklu teikiama ir daugiau interaktyvių paslaugų: interaktyvioji IP televizija „Penki TV“, būsto saugos sprendimai, IP telefonija. Dauguma jų jau valdomos ir mobiliaisiais prietaisais – planšetiniais kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais.  

Primename, jog užsukę į interneto svetainę www.skynet.lt ne tik rasite visą informaciją apie „Skynet“ internetą, siūlomus planus, vykstančias akcijas bei įvairias interaktyvias paslaugas, bet ir galėsite pasimatuoti savo interneto greitį modernia matuokle >>>

Daugiau informacijos – www.skynet.lt.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Телевидение будущего угадает ваши желания

Первые эксперименты с использованием электронных лучей для передачи и приема изображения проводились еще в начале 1920-х годов. За 100 лет формат телевидения изменился до неузнаваемости. skaityti »

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi grynųjų pinigų. skaityti »

2020-ieji. Kiek interneto naudotojų pasitiko naujuosius metus?

Dar, rodos, ne taip seniai su naujausiais metais žmonės vieni kitus sveikindavo skambindami telefonais. Prisiskambinti būdavo sudėtinga, linijos užimtos. Vis labiau išpopuliarėjus internetui ir įvairioms pokalbių programėlėms, su naujausiais jau bemaž niekas nebesveikina telefonu, o tik rašo žinutes internetu. Galima teigti, kad šiemet su naujausiais metais vieni kitus pasveikino apie 4,5 milijardo pasaulio gyventojų. skaityti »

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »