„SmartSafe“: sprendimas, padedantis užtikrinti grynųjų pinigų valdymo optimizavimą

Publikuota: 2010 m. vasario 8 d. pirmadienis

SmartSafe su uzrasu be remeliu
Vis dar besitęsiantis ekonomikos nuosmukis tiek šalyje, tiek visame pasaulyje daro didelę įtaką finansines paslaugas teikiančių institucijų veiklai. Bankai vis dažniau ieško naujų ir kuo efektyvesnių darbo optimizavimo būdų, kurie padėtų pasiekti kuo didesnį atliekamos veiklos efektyvumą. Kadangi bankuose vykdomos operacijos su grynaisiais pinigais pasižymi itin aukštu rizikos laipsniu, įprastai užtrunka ilgiau ir reikalauja itin aukštos darbuotojų kvalifikacijos, bankai rodo vis didesnį susidomėjimą grynųjų pinigų judėjimo filialuose organizavimu.

Bankiniame sektoriuje tarptautiniu mastu savo veiklą vykdanti bendrovė BS/2 siūlo kompleksinį problemos sprendimo būdą – automatinę techninę įrangą ir jos valdymo sistemą „SmartSafe“. Šiuo metu šis sprendimas yra įdiegtas ir sėkmingai veikia įvairiuose skirtingų regionų bankuose.

Remiantis bankų, įsidiegusių „SmartSafe“ programinę įrangą pavyzdžiais, ekonominis efektas siekia nuo 10 iki 20 proc., o taikant kompleksinį sprendimą (automatinę techninę įrangą ir jos valdymo sistemą), efektyvumas gali padidėti net iki 50–60 proc. Vykdomų operacijų efektyvumo padidėjimas didžiąja dalimi priklauso nuo dominuojančių operacijų tipo (cash out / cash in), klientų srauto ypatumų (pvz., kada klientų skaičius banke yra žymiai didesnis ir kada jis yra labai mažas). Vienas iš vykdomų operacijų efektyvumą lemiančių veiksnių – naudojamos techninės ir programinės įrangos tipas.  

Įsidiegęs programinę įrangą „SmartSafe“ bankas turi galimybę praplėsti teikiamų paslaugų spektrą ir pagerinti jų kokybę, taip pat žymiai sumažinti galimų klaidų riziką. Be to, naudojant programinę įrangą „SmartSafe“ yra vykdoma neleistinų operacijų prevencija.

Bendrovės BS/2 sukurto sprendimo „SmartSafe“ išskirtinumas – jo savybė veikti kartu su beveik visų gamintojų automatiniais kasininkų seifais, esant įdiegtai bet kokiai bankinei sistemai. „SmartSafe“ pasižymi lengvai pritaikoma vartotojo sąsaja (angl. interface), įskaitant vietinės kalbos panaudojimą, visiška integracija į bankinę sistemą, lengvu programinės įrangos administravimu bei jos priežiūra.

 

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui. skaityti »

„Cash Management.iQ“ ir S&G el. užraktai „A-Series“. Inkasatorių prieigos prie bankinių įrenginių kontrolė

Automatizuoti užduotis ir inkasavimo tarnybos darbuotojų prieigos teisių suteikimą – yra vienas iš svarbiausių veiksnių, efektyvinant finansų įstaigos grynųjų pinigų tvarkymą. skaityti »

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Tai pirmieji šio gamintojo įrenginiai Azerbaidžane. skaityti »

Praktiniai duomenų apsaugos patarimai dirbantiems per nuotolį

Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) pandemijos, įmonės pradėjo organizuoti nuotolinį savo darbuotojų darbą. Tarp jų – ir pasauliniai technologijų gigantai „Amazon“, „Microsoft“ bei „Facebook“, kurie įpareigojo savo darbuotojus dirbti iš namų tol, kol situacija nepagerės, o koronaviruso plitimas nebus sustabdytas. skaityti »

BS/2 užtikrina efektyvią bankinės įrangos techninę priežiūrą netgi karantino metu

Pasaulyje įsismarkavus koronavirusui COVID-19, 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė pandemiją. Dauguma šalių įsivedė karantiną, rekomenduodamos savo piliečiams laikytis socialinės izoliacijos. Buvo uždaryta daugybė mokyklų, vaikų darželių, parduotuvių, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų masinių susibūrimo vietų. Daugybė įmonių savo darbuotojus išleido dirbti nuotoliniu būdu. skaityti »

Saviinkasacija. Naujos galimybės „COVID-19“ pandemijos metu

Ateityje vis labiau augs sprendimų, didinančių bankų ir mažmeninės prekybos tinklų savarankiškumą (įskaitant saviinkasacijos įrangą), paklausa. Tokią nuomonę neseniai išsakė „Infoline-analitiki“ vadovas M. Burmistrov. skaityti »

„Penki kontinentai“ prisideda prie socialinės iniciatyvos kovoje su COVID-19

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ reiškia didžiulę padėką visiems socialiai atsakingiems piliečiams, savanoriams ir verslo atstovams, kurie koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu teikia paramą medikams, senjorams ir kitoms socialiai jautrioms grupėms. Įvairių socialinių projektų įgyvendinimui įmonių grupė skyrė 50 tūkst. eurų. skaityti »

„Penki“ siūlo savo žiūrovams 16-ika nemokamų TV kanalų

Kad Vilniaus gyventojų laisvalaikis karantino laikotarpiu būtų turiningesnis, šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV tinklas „Penki“ išplėtė nemokamų TV kanalų pasirinkimą. skaityti »

Darbuotojai dirba iš namų? Būtina iš naujo peržiūrėti įmonės informacijos saugumo politiką

Lietuvos Vyriausybei paskelbus šalyje karantiną dėl koronaviruso pandemijos, Lietuvos įmonių vadovai raginami sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Ar verslas, siūlydamas savo darbuotojams nuotolinio darbo galimybes yra tinkamai pasiruošęs ne tik iš techninės pusės, bet ir gali užtikrinti apsaugą nuo kibernetinių įsilaužimų? skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, reaguodama į koronaviruso (COVID-19) plitimą ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą visoje Lietuvoje skelbti privalomą karantiną, taip pat į kitų šalių, kuriose veikia grupės atstovybės, Vyriausybių rekomendacijas, dalį savo veiklos vykdys nuotoliniu būdu. skaityti »