Tarpinė programa „Penki TV“

Publikuota: 2008 m. vasario 21 d. ketvirtadienis

Penki TV logotipas
Tarpinė programa (angl. Middleware) – tai „infrastruktūra“, susidedanti iš duomenų bazių valdymo sistemų, interneto serverių, serverio priedėlio, turinio valdymo sistemos ir kt. Visi šie elementai naudojami su priedėliu.

Tarpinė programa „Penki TV“ tiesiogiai susijusi su interaktyviąja televizija. Tai programinių priemonių kompleksas, į visumą jungiantis skirtingus interaktyviosios televizijos (IPTV) komponentus, kurių svarbiausias yra pagrindinis centras (angl. headend) ir TV priedėlis (angl. Set Top Box).

IPTV sistema – paslaugų teikimo platforma (angl. service delivery platform, SDP), viena vertus ji reiškia tarpinę programą, kita vertus, tai bazė, skirta paslaugoms teikti. Tarpinė programa – tai tarpinis sukurtos sistemos elementas, kuris turi įtakos bendram užsakovo ir gamintojo IPTV sprendimui. Tarpinė programa gali integruoti įvairias funkcijas į vieną kompleksą – galutinį sprendimą.

Interaktyviosios televizijos „Penki TV“ kompleksas sudarytas iš: televizijos kanalų (įvairūs kanalai, asmeninis kanalas, kanalų grupės), virtualios vaizdo nuomos (VVN), asmeninio vaizdo grotuvo, tinklo grotuvo, laikino transliacijos sustabdymo (angl. Time Shifting), žaidimų, pašto serverio ir kt. Visi šie komponentai gali būti perduodami tik per vieną tinklą (angl. Triple Play).

 

„Penki TV Box“ funkcijos:

  • HTML, grindžiama AJAX technologija
  • Funkcijos, orientuotos į visuomenės poreikius
  • Galimybė sugrupuoti kanalus
  • EPG (TV gidas), EPG priminimas
  • Mėgstamiausių kanalų grupės
  • Laikinas transliacijos sustabdymas (Time shifting), palaikomiems RSTP serverius
  • „Auklė“ (Parental control), kanalų blokavimas
  • VVN (virtuali vaizdo nuoma)
  • Žaidimai
  • Apipavidalinimo keitimas
  • Galimybė pasirinkti kalbos užsklandą
  • Lengvai integruojasi su bet kuriuo priedėliu (angl. Set Top Box), palaikantis HTML formatą
  • Nepriklausoma apskaitos sistema
  • Nepriklausoma VVN sistema
  • Įvairios ataskaitos

Greitai:

  • Аutomatinis el. pašto tikrinimas
  • Beveik virtuali vaizdo nuoma (su intarpais) – nVOD (near Video on Demand).
  • Intelektinio būsto (Smart House) palaikymas
  •  PVR

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »

Nauja „ATMeye.iQ“ paskirtis: paštomatų stebėsena (1)

Prekių pristatymas iš elektroninių parduotuvių į paštomatus kasmet vis labiau populiarėja. Vienos stambiausių Amerikos siuntų pristatymo tarnybų „Pitney Bowes“ duomenimis, nuo 2014 iki 2018 metų prekių siuntų visame pasaulyje išaugo net 104 proc. – nuo 43 mlrd. iki 87 mlrd. per metus. Skaičiuojama, kad siuntinių skaičius 2025 metais viršys 200 mlrd. skaityti »

3 naujos „Cash Management.iQ֧“ sistemos apsaugą stiprinančios funkcijos

Atnaujinant BS/2 sistemą „Cash Management.iQ“, buvo siekiama dar labiau padidinti informacijos saugumo lygį, taip pat atitikti augančius tarptautinius saugumo standartų reikalavimus, kurių laikosi šiuolaikiniai bankai, inkasavimo tarnybos ir mažmeninės prekybos įmonės. skaityti »

NFC kaip bankinių operacijų standartas

Bekontaktis autorizavimas – jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Juo naudojamės įsigydami prekes parduotuvėse, mokėdami už keliones viešajame transporte, eidami į pastatus, turinčius įėjimo kontrolę. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė po karantino: keitėsi gyvas bendravimas, sparčiau diegiamos naujos technologijos

Šalyje atšaukus karantiną, bankinių ir ITT technologijų įmonių grupė „Penki kontinentai“ pamažu grįžta prie įprasto darbo režimo, dar labiau sutvirtinusi savo pozicijas rinkoje, nesumažinusi nė vieno iš savo darbuotojų atlyginimų ir ryžtingai žiūrėdama į ateitį. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacija rūpinsis A. Zubriakovas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės komunikacijos vadovu nuo šiandien pradeda dirbti 38-erių Aleksandras Zubriakovas. skaityti »

Ateities bankinė savitarna. Naujų „DN Series“ bankomatų apžvalga

Viena iš pirmaujančių bankinės įrangos gamintojų ir jai skirtų programinių sprendimų kūrėjų „Diebold Nixdorf“ prieš metus anonsavo naują bankomatų liniją – „DN Series“. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins Kenijos banko „Equity Bank Kenya Limited“ bankomatų apsaugą

Kenijos bankas „Equity Bank Kenya Limited“ įsigijo 280 UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) sukurto programinio sprendimo „ATMeye.iQ“ licencijų. Ši vaizdo stebėsenos ir apsaugos priemonė diegiama į savitarnos įrenginius, siekiant užtikrinti jų apsaugą, išvengti sukčiavimo grėsmių, taip pat padėti spręsti su klientais kylančius ginčus. Programinis spendimas bankui įdiegtas bendradarbiaujant su vietine partnere – „Technology Associates Kenya“. skaityti »

„ASHBURN International“ atliko mokėjimo sistemų „Uzcard“ ir „Mir“ integraciją

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti „ASHBURN International“, kurianti ir diegianti lanksčius inovacinius atsiskaitymo sprendimus, integravo Uzbekistano nacionalinę mokėjimo sistemą „Uzcard“ ir rusiškąją „Mir“. Nuo šiol Uzbekistano gyventojai gali atsiskaityti debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo sistemos „Mir“ kortelėmis. skaityti »