Vasaris su „Penki TV“

Publikuota: 2011 m. vasario 10 d. ketvirtadienis

Įsimylėjėlių dieną, vasario 14–ąją, malonu dovanoti kitiems širdingas dovanas. Interaktyvioji televizija „Penki TV“ visus sveikina su artėjančia švente ir savo žiūrovams dovanoja galimybę penkias dienas (nuo vasario 14 iki 18 d.) nemokamai mėgautis romantinėmis virtualios vaizdo nuomos (VVN) kino juostomis.

Jameso Grėjaus filmas „Tarp dviejų mylimųjų“ („Two lovers“, 2008 m.) nagrinėja amžiną pasirinkimo temą: ar sena puiki pažįstama, su kuria lengva, suprantama ir patikima, ar nauja moteris, su kuria nieko nėra paprasto, tačiau santykiai intriguojantys ir įdomūs. Be abejonės, juostos puošmena – talentingos aktorės Gvinet Peltrou ir Izabela Roselini.

Antroji žiūrovų dėmesio verta juosta – „Švytinti žvaigždė“ („Bright Star“, 2009 m.). Tai Janes Campion melodrama, pasakojanti jaudinančią biografinę anglų poeto Johno Keatso istoriją. Jaunuolis mirė sulaukęs vos 25–erių. Paskutiniuosius trejus savo gyvenimo metus jau sirgdamas džiova Johnas supranta, kad pamažu gęsta, tačiau būtent tuo metu tarp jo ir nuostabios merginos Fannnės Brawne užsimezga romantinė meilė. Žiūrovai išties neliks abejingi šiai meile ir troškimu gyventi alsuojančiai istorijai.

Verta būtų išskirti ir keistą, tačiau itin gilią režisieriaus Davido Hollanderio dramą „Susipynę išgyvenimai“ („Personal Effects“, 2009 m.), kurioje veiksmas sukasi apie žmones, išgyvenančius artimųjų netektį ir bandančius išgyventi meilės jausmą iš naujo. Filme išvysite Michellę Pfeiffer ir Ashtoną Kutcherį.

Britų klasiko Miko Leigho filmas „Vėjavaikė“ („Happy–Go–Lucky“, 2008 m.) kviečia susipažinti su žavia 30–mete londoniete Paulina (akt. Sally Hawkins). Ji tikrai kitokia: rengiasi kaip papūga, dirba vaikų darželyje, vaikšto į diskotekas, nuomojasi kambarį su drauge, mokosi vairuoti automobilį ir nepaisydama nusistovėjusių stereotipų apie sėkmę ir laimę spinduliuoja džiaugsmu bei optimizmu. Todėl jai tenka ir visų aplinkinių meilė. Tiesa, ta meilė gali virsti didžiuliu pavydu, kurį dėl Paulinos išgyvena jos naujasis vairavimo mokytojas Scottas.

„Penki TV“ žiūrovai galės pamatyti ir juostas „Meilės šventė“, „Ir kodėl gi aš susituokiau“, „Mari ir Briusas“, „Meilės knyga“, „Lengvabūdė marti“, „Paskutinis šansas įsimylėti“, „Susipynę išgyvenimai“, „Meilė choleros metu“, „Tarp dviejų mylimųjų“, „Visi taškai ant i“, „Aleksas ir Ema“.

Interaktyvioji „Penki TV“ ne tik transliuoja daugiau nei 90 populiariausių pasaulyje kanalų, tarp kurių HD ir 3D, bet ir siūlo virtualią vaizdo nuomą, virtualųjį kino teatrą, „Facebook“ peržiūrai skirtą taikomąją programą, pokalbių svetaines, el. pašto paslaugas ir kitų interaktyvių paslaugų.

Plačiau apie „Penki TV“ – internetiniame puslapyje www.penki.tv.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »