Turto vertinimui – nauja mobilioji aplikacija

Publikuota: 2013 m. gegužės 4 d. šeštadienis

Nuo šiol būsto pirkėjai ir pardavėjai turto vertę galės pasitikrinti realiu laiku. Lietuvoje startavusi pirmoji šalyje mobilioji būsto vertės nustatymo paslauga leis paspartinti būsto pirkimo–pardavimo procesą, išvengti klaidų ir šališkumo.

„Vieno langelio“ principu veikianti aplikacija „ntGuru“ vartotojams leidžia nemokamai sužinoti informaciją apie Registrų centre užregistruotų būsto sandorių vertę bet kurioje Lietuvos vietoje, įvertinti dominančių objektų kainas, taip pat susisiekti su būsto pardavėjais ir bankais.

Mobiliąją aplikaciją pristačiusios rinkodaros paslaugų bendrovės „Dataworld“ direktorės Aušros Čepienės teigimu, šis įrankis yra nešališkas nekilnojamojo turto (NT) kainų analitikas delne, atveriantis iki šiol neišnaudotas galimybes Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje.

„Būsto besižvalgantis vartotojas, čia ir dabar sužinojęs dominančioje vietovėje įvykdytus pardavimo sandorius ir vidutinę būsto kainą, gali įsivertinti realias savo finansines galimybes, o turimus duomenis naudoti kaip derybinį įrankį. Profesionalui ši programėlė tarnaus kaip operatyvi objektyvios turto kainos nustatymo priemonė“, – sakė A. Čepienė.

Programa „ntGuru“ galima naudotis pasitelkiant padėties nustatymo GPS sistemą. Pavyzdžiui, vaikštant po miestą vartotojui pakanka spustelti mygtuką „buto vertė esamoje vietoje”, ir iš karto gaunami naujausi duomenys apie šioje vietoje įvykdytus būsto pardavimo sandorius bei jų vertes.

Norint sužinoti būsto kainas bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje, tereikia mobilaus įrenginio ekrane pasirinkti adresą – miestą, rajoną ar gatvę, kambarių skaičių, buto plotą ar šildymo tipą, ir programėlė informuos, kokie ir kokiomis sumomis buvo įvykdyti nekilnojamojo turto sandoriai šioje vietoje per pastaruosius 12 mėnesių, taip pat pateiks kainų vidurkius.

Programėlėje taip pat įdiegtos papildomos funkcijos, leidžiančios vieno klavišo paspaudimu susisiekti su pasirinkto NT pardavėju, pateikti užklausą dėl turto įvertinimo bei pasiteirauti banko finansinių sąlygų būstui įsigyti.

Nemokama programa tiria būsto kainas visoje Lietuvos teritorijoje, neatmetamos ambicijos išplėtoti paslaugą ir kaimyninėse valstybėse. Mobiliųjų įrenginių vartotojai „ntGuru“ programą gali parsisiųsti iš „iTunes“ ar „Google Play“ parduotuvių.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

SEB: Lietuvos sostinėje galimybės įsigyti būstą per metus didėjo sparčiausiai tarp Baltijos šalių

SEB bankų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje apskaičiuotas būsto įperkamumo rodiklis rodo, kad per metus vidutines pajamas uždirbančio sostinės gyventojo įperkamas gyvenamojo būsto plotas labiausiai padidėjo Vilniuje – 3,1 kvadratinio metro, Rygoje – kone perpus mažiau – 1,9 kvadra... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Mobilioji euro programėlė jau sulaukė daugiau nei 10 tūkstančių atsisiuntimų

Gyventojai valiutos keitimo vietų ieško bei kainas perskaičiuoja pasitelkę ir mobiliąsias programėles. skaityti »

„Microsoft“ išleido „Android“ sistemai skirtas programas „World“, „Exel“ ir „Power Point“

Kompanija „Microsoft“ internetinėje parduotuvėje „Google Play“ pateikė pirmines populiarių biuro programų „Word“, „Excel“ ir „Power Point“ sistemai „Android“ versijas skaityti »

Tobulinant „Windows 10“, į pagalbą pasitelkiami naudotojai

„Windows 10“ – pirmoji operacinė sistema pasaulyje, kurioje veikia kompanijos „Microsoft“ sukurtas atgalinio ryšio su naudotojais mechanizmas. skaityti »

Nuo sausio 1 d. bankroto administratorius įmonėms atrenka kompiuterinė programa

Nuo 2015 m. sausio 1 dienos bankrutuojančių ir bankrutavusių įmonių administratoriai atrenkami naudojantis kompiuterine programa. Programa užtikrins skaidrumą ir nešališkumą skiriant administratorių įmonei ir palengvins teismų darbą. skaityti »

„Microsoft“ kuria naują naršyklę

Korporacija „Microsoft“ kuria naują naršyklę. Darbinis jos pavadinimas „Spartan“. skaityti »

Keliaukime po Vilnių „išmaniai“

Nuo šiol Lietuvos gyventojai ir užsienio svečiai Vilniaus, Trakų bei Kernavės turistines traukos vietoves galės pažinti naudodamiesi mobiliąja programa išmaniesiems telefonams. skaityti »

Euras – jau ir mobiliosiose programėlėse

Geriau susipažinti su euru ir praktiniais jo įvedimo aspektais leis mobiliosios programėlės, pelniusios prizus Finansų ministerijos skelbtame konkurse „Mobilusis euro gidas“. skaityti »

Lietuvių sukurtas žaidimas – rekomenduojamų „Windows 8“ programų sąraše

Spalio mėnesio pabaigoje lietuvių studijos „Nordcurrent“ išleistas žaidimas „Happy Chef 2“ pateko į JAV vartotojams skirtos „Windows“ parduotuvės rekomenduojamų žaidimų sąrašą. skaityti »

10 naudingiausių mobiliųjų programėlių mokiniams ir mokytojams

Išmanieji telefonai, kompiuteriai ar planšetės tapo neatsiejamais šiandieninių vaikų gyvenimo palydovais. Technologijų pasaulio čiabuviais vadinamą jaunąją kartą vis sunkiau sudominti tradicinėmis mokymo priemonėmis – spalvoti ekranai mokinius masina labiau nei kreida ir lenta. skaityti »

Kūrybinių dirbtuvių „App Camp“ dalyviai pirmąkart kurs kultūros paveldo programėles

Skatindami programėlių kūrėjus papildyti kultūros rinką inovatyviais produktais, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (VU KF) mokslininkai skelbia kultūros sekciją didžiausiose Baltijos ir Šiaurės Europos mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „App Camp 2014“. skaityti »