„Cisco“ savo interneto saugos paslaugas pagerino pažangia apsauga nuo kenkėjiškų programų

Publikuota: 2014 m. kovo 14 d. penktadienis

„Cisco“ savo produktų turinio saugos portfelį, kuriame yra ir interneto, elektroninio pašto apsaugos įrankiai (angl. Web and Email Security Appliances) bei debesijos interneto saugos (angl. Cloud Web Security) paslauga, papildė pažangia apsauga nuo kenkėjiškų programų (angl. Advanced Malware Protection, toliau – AMP), kurios kūrimą perėmė iš bendrovė Sourcefire“, dabar esančios „Cisco“ dalimi.

AMP naudoja milžiniškus Cisco“ ir Sourcefire“ debesijos saugumo tinklus. Kaip ir atakos, nuo kurių apsisaugoti sukurta AMP, ji turi kontroliuoti ir analizuoti išplėstą tinklą visą atakos laiką – prieš, per ir po jos. AMP aptinka kibernetinius kenkėjus, juos blokuoja, su jais atlieka tęstinę analizę, o sudėtingas grėsmes retrospektyviai panaikina.

 „Cisco“ Cloud Web Security” paslauga besinaudojantiems klientams „Cisco“ taip pat pasiūlė pernai pristatytą kognityvų grėsmių analizatorių (angl. Cognitive Threat Analytics). Tai yra intuityvi savarankiškai besimokanti programa, naudojanti elgsenos modeliavimą ir pasižyminti galimybėmis aptikti anomalijas. Ji skirta tinklo viduje identifikuoti kenkėjiškus veiksmus bei sutrumpinti laiką, per kurį aptinkamos grėsmės. Ir kognityvus grėsmės analizatorius, ir AMP yra siūlomi su papildoma licencija įsigijus „Cisco“ Cloud Web Security” paslaugas.

Prie „Cisco“ interneto ir elektroninio pašto saugos sprendimų pridėjus AMP bei prie Cloud Web Security“ pridėjus kognityvų grėsmės analizatorių padidėjo Cisco“ galimybės teikti daugiau į grėsmes nukreiptų apsaugos sprendimų, praplečiančių atakos vektorių aprėptį. Šios technologijos veikia, kai AMP nukreipiama visur, kur gali pasireikšti grėsmė. Su tokia integracija „Cisco“ imasi plačiausio atakos vektorių spektro išplėstiniame tinkle. Daugiau nei 60 mln. įmonių ir komercinių vartotojų, kuriems apsaugos sprendimus šiuo metu teikia „Cisco Content Security“ saugumo paketas, atsivėrė galimybės naudotis pažangiausiais saugumo sprendimais.

„Cisco“ Saugumo sektoriaus grupės viceprezidentas Christopher Young, aiškino, kad šiuolaikinėms pažangioms grėsmėms, galinčioms atakuoti prieglobas per skirtingų vektorių kombinaciją, reikia tęstinio apsaugos atsako.

„Interneto svetainių ir elektroninio pašto vartai gynybos nuo grėsmių ekosistemoje atlieka didžiąją darbo dalį, blokuodami kenksmingo turinio pristatymą. Sujungdami AMP ir grėsmių analizatorių su mūsų interneto, debesijos interneto ir elektroninio pašto apsaugos vartais, savo klientams suteikiame geriausią pažangią apsaugą nuo kibernetinių kenkėjų, atakuojančių IT, pradedant debesija, tinklais ir baigiant galutiniu vartotoju“, – sakė Ch. Young. 

Tam, kad nustatytų ir sustabdytų atakų grėsmes, kol jos dar vyksta, vietoj kenkėjiškų parašų, kurių naujų pavyzdžių sukūrimui gali prireikti kelių savaičių ar net mėnesių, AMP technologijai naudojamas derinys, kuris apima failo paplitimą (reputaciją), paleistų failų atskyrimą nuo kenkėjiškų programų ir retrospektyvių failų analizę.

„Kompanija „Epsilon System Solutions“ aktyviai siekia užkirsti kelią sudėtingoms atakoms ir ėmėsi dirbti su „FireAMP“. Siekiame užtikrintai padaryti viską, ką galime, kad kuo skubiau nustatytume, sustabdytume ir galutinai pašalintume grėsmes, – teigia „Epsilon System Solutions“ IT skyriaus vadovas Damon Rouse. – AMP technologijų pritaikymas prie Cisco“ interneto ir elektroninio pašto apsaugos įrankių bei „Cloud Web Security“ paslaugų yra žingsnis, kuris bus labai naudingas klientams, siekiantiems apsisaugoti nuo šiuolaikinių, sparčiai besivystančių, grėsmių. AMP yra vienintelis sprendimas, galintis sujungti paleistų programų atskyrimą nuo kenkėjiškų (angl. sandboxing) ir failų retrospektyvos naujoves. AMP mums padėjo sumažinti potencialių atakų poveikį.“

Pažangi apsauga nuo kenkėjiškų programų tinkle – AMP:

Tinkle AMP ir toliau išlieka integruota FirePOWER“ įrankių galimybe, skirta kitos kartos IPS arba ugniasienei. Taip pat ji prieinama kaip atskiras įrankis. „FireAMP“ sprendimai suteikia tikslinę apsaugą asmeniniams kompiuteriams, mobiliems prietaisams ir virtualioms aplinkoms, dirbančioms su „FirePOWER“ bei atskirai per jungtį veikiantiems įtaisams.

Spartėjant tinklo greičiams, didėja efektyvesnių įrankių, teikiančių pažangią apsaugą nuo kenkėjiškų programų, poreikis. Šiam poreikiui įgyvendinti Cisco“ pristato keturis naujausius ir greičiausius „FirePOWER“ įrankius, kurie visi yra suderinti su AMP. 8350 (15 Gbps), 8360 (30 Gbps), 8370 (45 Gbps) ir 8390 (60 Gbps) papildo „FirePOWER“ ir veikia su visomis esančiomis tinklo modifikacijomis, susijusiomis su modalumu bei mišrios medijos palaikymu. „FirePOWER“ 8300 serija suteikia 50 proc. didesnį patikrintą efektyvumą, praplečiamą iki 120+ Gbps pralaidumo.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nustatyti du nauji išpirkos reikalaujantys kenkėjai

Panašu, kad saugumo ekspertų prognozės 2017-iesiems metams pradeda pildytis – išpirkos reikalaujančių kenkėjų armiją papildė dar dvi naujos kenksmingos programos „Spora“ ir „Marlboro“. skaityti »

2016 m. ketvirtąjį ketvirtį finansinių kenkėjiškų programų aukų skaičius padidėjo 22,49 proc.

2016 m. ketvirtąjį ketvirtį naudotojų, kurie susidūrė su pinigus ar vertingą finansinę informaciją vagiančiomis kenkėjiškomis programomis, skaičius pasiekė 319 tūkst., tai 22,49 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2015 m. skaityti »

Per 2016 metus RRT gavo 842 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

Per 2016 m. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 842 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. skaityti »

Populiariausi 2016-ųjų slaptažodžiai

Retas žmogus sugeba įsiminti 10 unikalių slaptažodžių, todėl dažniausiai renkasi lengvai prisimenamų ženklų rinkinį. skaityti »

Prastas slaptažodis – kaip paliktos atviros durys

Viso pasaulio interneto naudotojai dar turi išmokti naudotis slaptažodžiais skaityti »

Nauja apgaulė „WhatsApp“ – siūlo nemokamą internetą be „Wi-Fi“

Saugumo ekspertai perspėja, kad pastaruoju metu daugėja sukčiavimo atvejų populiarioje susirašinėjimo programėlėje „WhatsApp“. skaityti »

Daiktų interneto keliamų pavojų leis išvengti tam tikros taisyklės

Vienu iš didžiausių kibernetinių grėsmių sulauksiančių taikinių šiais metais saugumo ekspertai nurodė sparčiai populiarėjančius daiktų interneto įrenginius. skaityti »

Nustatytas naujas kenkėjo „KillDisk“ variantas, šifruojantis „Linux“ įrenginius

Nustatytas naujas kenkėjo „KillDisk“ variantas, siejamas su pagarsėjusia programišių grupuote „BlackEnergy“, kuri 2015 m. pabaigoje rengė išpuolius prieš Ukrainos žiniasklaidos organizacijas ir elektros energiją tiekiančias įmones. skaityti »

Keturios įmonės iš dešimties nežino, kaip apsisaugoti nuo „DDoS“

„Kaspersky Lab“ atliktas tyrimas nustatė, kad verslo įmonės nėra pasirengusios apsisaugoti nuo „DDoS“ išpuolių. skaityti »

CERT-LT įspėja apie suklastotus elektroninius pranešimus

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT) įspėja, kad pastaruoju metu itin padaugėjo suklastotų elektroninių pranešimų (angl. phishing). skaityti »