Išmanusis lagaminas saugo nuo vagių

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 4 d. antradienis

Sukurtas išmanusis lagaminas „Bluesmart“, skirtas keliaujančiojo komfortui ir saugumui. Visų pirma, lagaminas yra labai kompaktiškas ir funkcionalus, į jį patogu sutalpinti daug daiktų. Jis sukurtas iš ilgalaikės, atsparios medžiagos. Lagamino viduje yra specialus skyrius, skirtas saugiai pervežti įrenginius.

Tačiau esminis šio lagamino privalumas technologinis. Į lagaminą įtaisytas GPS daviklis, kuris leidžia lagamino savininkui visuomet tiksliai žinoti, kur jo lagaminas yra. Tam tereikia pasinaudoti išmaniuoju telefonu. Ši lagamino funkcija padeda greitai susirasti bagažą jam pradingus ar vagystės atveju. Kadangi „Bluesmart“ sujungtas su išmaniuoju telefonu belaidžiu tinklu, galima nustatyti, kad lagaminui pernelyg nutolus nuo telefono, apie tai praneštų garsinis signalas, be to, lagaminas užsiblokuotų spyna. Lagaminą atblokuoti galima tik iš telefono.

Į „Bluesmart“ įtaisyta įkraunama ličio baterija ir saulės elementai, kad prireikus būtų galima bet kada įkrauti mobiliuosius įrenginius. Dar vienas privalumas – lagaminas turi svarstykles, kurios kontroliuoja jo svorį. Tai ypač patogu, kai kelionės bagažo svoris yra ribojamas. Lagaminas turi netgi savitą „juodąją dėžę“, kuri fiksuoja viską, kas su juo vyksta. Tai praverstų tokiais atvejais, kai lagaminas  sugadinamas ar pametamas kelionės metu ir reikia išsiaiškinti visus nesklandumus su oro uosto darbuotojais.

Šiuo metu „Bluesmart“ kainuoja nuo 200 iki 330 JAV dolerių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Bagažui saugoti „Airbus“ pasitelks „iPhone“

Kompanija „Airbus“ pristatė lagaminą „Bag2Go“, skirtą keliaujantiems oro linijomis. „Bag2Go“ bus pasitelkiamas siekiant padaryti paprastesnę bagažo pervežimo procedūrą. skaityti »

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »