„Kaspersky Lab“ pradeda naują partnerių programą

Publikuota: 2013 m. spalio 4 d. penktadienis

„Kaspersky Lab“ ima įgyvendinti atnaujintą partnerių programą Rytų Europos, Lotynų Amerikos, Artimųjų Rytų, Afrikos šalyse ir Turkijoje, taip sujungiant ir optimizuojant darbą su partneriais visame regione.

„Siekis plėsti ir stiprinti partnerių tinklą visada buvo vienas svarbiausių sėkmingos „Kaspersky Lab“ veiklos principų. Mūsų partnerių 2012 m. išaugo 10 proc., ir dabar visame pasaulyje yra per 25 tūkst. bendrovių, – pažymėjo Garis Kondakovas, „Kaspersky Lab“ komercijos direktorius. – Įgyvendindami naują programą mes žengėme dar vieną žingsnį tobulinant mūsų partnerystę. Išsaugome buvusiosios programos pranašumus ir ją papildėme galimybėmis, kurios užtikrins nuolatinį partnerių bendrovių augimą, efektyvumą ir darbo sėkmę.“

Pranašumai priklauso nuo partnerių statuso: kuo aukštesnis statusas, tuo daugiau pranašumų. Nuolaidų programa bus suteikiama partneriams, turintiems „Gold“, „Platinum“, „Distributer“ ar „Strategic“ statusus. Nuolaidos taikomos siekiant didinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų.

Suprasdama mokymų ir rinkodaros palaikymo svarbą „Kaspersky Lab“ turimus instrumentus papildė naujais efektyviais – tokiais, kurie bendrovėms partnerėms suteikia galimybių stiprinti verslą.

Aukščiausių kategorijų partneriams būtina informacija apie saugumo rinką, kad galėtų prognozuoti ir iš anksto reaguoti į jos pokyčius. Jiems „Kaspersky Lab“ reguliariai organizuos specialius mokymus bei seminarus realiuoju laiku ir dalinsis informacija, kaip keičiasi rinka ir kaip į tai reaguoja bendrovė. Tokiems aukšto statuso partneriams teikiamas specialus techninis palaikymas, padėsiantis patenkinti jų poreikius.

Dėl atnaujintų „Silver“, „Gold“ ir „Platinum“ statusų saugumo paslaugas teikiančių bendrovių pasirinkimas klientams tampa vis skaidresnis ir aiškesnis. Taip pat „Gold“ ir „Platinum“ partneriai dabar gali rinktis specializacijas (saugumas ir sistemų valdymas, virtualizavimas arba mobiliųjų įrenginių valdymas) ir gauti dar geresnių pasiūlymų. Su privačiais klientais dirbantys partneriai bus skirstomi į „Registered Retailer“ ir „Premier Retailer“ grupes.

„Esu įsitikinęs, kad atnaujinta programa dar labiau pagerins mūsų santykius su partneriais: jiems bus suteikta naujų galimybių, žinių ir aukšto lygio palaikymas bei verslo plėtra kartu su pasaulyje garsia bendrove „Kaspersky Lab“, – daro išvadą Garis Kondakovas.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »