„Kaspersky Lab“ pradeda naują partnerių programą

Publikuota: 2013 m. spalio 4 d. penktadienis

„Kaspersky Lab“ ima įgyvendinti atnaujintą partnerių programą Rytų Europos, Lotynų Amerikos, Artimųjų Rytų, Afrikos šalyse ir Turkijoje, taip sujungiant ir optimizuojant darbą su partneriais visame regione.

„Siekis plėsti ir stiprinti partnerių tinklą visada buvo vienas svarbiausių sėkmingos „Kaspersky Lab“ veiklos principų. Mūsų partnerių 2012 m. išaugo 10 proc., ir dabar visame pasaulyje yra per 25 tūkst. bendrovių, – pažymėjo Garis Kondakovas, „Kaspersky Lab“ komercijos direktorius. – Įgyvendindami naują programą mes žengėme dar vieną žingsnį tobulinant mūsų partnerystę. Išsaugome buvusiosios programos pranašumus ir ją papildėme galimybėmis, kurios užtikrins nuolatinį partnerių bendrovių augimą, efektyvumą ir darbo sėkmę.“

Pranašumai priklauso nuo partnerių statuso: kuo aukštesnis statusas, tuo daugiau pranašumų. Nuolaidų programa bus suteikiama partneriams, turintiems „Gold“, „Platinum“, „Distributer“ ar „Strategic“ statusus. Nuolaidos taikomos siekiant didinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų.

Suprasdama mokymų ir rinkodaros palaikymo svarbą „Kaspersky Lab“ turimus instrumentus papildė naujais efektyviais – tokiais, kurie bendrovėms partnerėms suteikia galimybių stiprinti verslą.

Aukščiausių kategorijų partneriams būtina informacija apie saugumo rinką, kad galėtų prognozuoti ir iš anksto reaguoti į jos pokyčius. Jiems „Kaspersky Lab“ reguliariai organizuos specialius mokymus bei seminarus realiuoju laiku ir dalinsis informacija, kaip keičiasi rinka ir kaip į tai reaguoja bendrovė. Tokiems aukšto statuso partneriams teikiamas specialus techninis palaikymas, padėsiantis patenkinti jų poreikius.

Dėl atnaujintų „Silver“, „Gold“ ir „Platinum“ statusų saugumo paslaugas teikiančių bendrovių pasirinkimas klientams tampa vis skaidresnis ir aiškesnis. Taip pat „Gold“ ir „Platinum“ partneriai dabar gali rinktis specializacijas (saugumas ir sistemų valdymas, virtualizavimas arba mobiliųjų įrenginių valdymas) ir gauti dar geresnių pasiūlymų. Su privačiais klientais dirbantys partneriai bus skirstomi į „Registered Retailer“ ir „Premier Retailer“ grupes.

„Esu įsitikinęs, kad atnaujinta programa dar labiau pagerins mūsų santykius su partneriais: jiems bus suteikta naujų galimybių, žinių ir aukšto lygio palaikymas bei verslo plėtra kartu su pasaulyje garsia bendrove „Kaspersky Lab“, – daro išvadą Garis Kondakovas.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »