Kijeve vyks saugumo paroda KIPS 2011

Publikuota: 2011 m. vasario 14 d. pirmadienis

2011 metų vasario 23–26 dienomis Ukrainos sostinėje Kijeve vyks pirmoji tarptautinė saugumo paroda konferencija KIPS 2011, kurios šūkis „Apsaugos niekada nebus per daug!“.

Ukrainos apsaugos rinka jau susiformavusi ir yra stabili bei perspektyvi, tad renginio dalyviams tai ideali vieta pristatyti savo produkciją, populiarinti prekių ženklus, susitikti su specialistais, užmegzti kontaktus su potencialiais užsakovais iš įvairių Ukrainos regionų bei užsienio šalių.

Viena iš renginio temų – išmaniosios kortelės, ID technologijos, bankinė įranga, jos apsauga, informacijos saugumas. Planuojama sulaukti valstybinių bei privačių struktūrų atstovų, surengti seminarų, konferencijų. Daug dėmesio čia bus skiriama ir bankinės įrangos apsaugai. Pasaulyje gerai žinomos kompanijos ruošiasi pristatyti naujausius technologinius apsaugos bei vaizdo stebėjimo sprendimus.

KIPS 2011 organizuoja kompanija „ITE Group Plc.“ (Didžioji Britanija) ir jos antrinė įmonė „Premjer Ekspo“. Parodoje laukiama dalyvių iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Čekijos, Slovakijos, Kinijos, Rusijos, Ukrainos. Organizatoriai tikisi, jog KIPS 2011 aplankys apie 800 tūkst. specialistų.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »