„Microsoft“ didina informacijos saugumą

Publikuota: 2015 m. lapkričio 24 d. antradienis

Informacinės apsaugos technologijoms kompanija „Microsoft“ išleidžia daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių per metus. Palyginimui, beveik tiek pat išleidžia specializuota antivirusinių programų kūrėja „Symantec“.

„Microsoft“ Informacijos apsaugos skyriaus vadovas Bretas Arseno pranešė, kad suma, kurią įmonė skiria informacijos apsaugai, sudaro daugiau nei 1 proc. nuo metinės apyvartos ir 8,33 proc. nuo bendrų finansinių 2015 metų išlaidų. Per šiuos metus į mokslinius tyrimus „Microsoft“ investavo apie 13 proc. nuo visos savo apyvartos.

„Microsoft“ vadovas Satya Nadella konferencijoje „Microsoft Government Forum“ Vašingtone pristatė korporacijos informacijos apsaugos strategiją.

Anot jo, „Microsoft“ numato atidaryti Kibernetinės apsaugos valdymo skyrių (angl. Cyber Defense Operations Center), kuris glaudžiai bendradarbiaus su kitais apsaugos specialistais, analitikais, gamintojais ir vadybininkais. Įmonė taip pat numato suformuoti grupę, kuri rūpinsis verslo klientų saugumu.

Be to, netrukus „Microsoft“ pasiūlys JAV gyventojams savo asmeninius duomenis laikyti Europos serveriuose. Jie skirti tam, kad būtų galima apsisaugoti nuo JAV specialiųjų sekimo tarnybų.

Vokietijoje bus kuriamas naujas duomenų centras, kontroliuojamas Vokietijos įmonės „Deutsche Telekom“. Centras taip pat skirtas „paslėpti“ naudotojų duomenis nuo Europos šalių ir įmonių.

„Microsoft“ vadovas S. Nadella tvirtina, kad „Windows 10“ yra pati saugiausia operacinė sistema. Į šią sistemą įdiegta daugiau nei 15 funkcijų, garantuojančių duomenų apsaugą visuose įrenginiuose ir padedančių greičiau reaguoti į grėsmes.


Šaltinis: vestifinance.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Kaspersky Lab“ pristatė apsaugos priemonę „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriams

„Kaspersky Lab“ pristatė saugaus ryšio sprendimą, skirtą „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriams šifruoti duomenų srautus. skaityti »

Ką daryti, kad jūsų kompiuteris nereikalautų išpirkos?

Kaip jaustumėtės, jei vieną rytą netektumėte svarbių dokumentų, skaitmeninių nuotraukų, kuriose išsaugotos brangios akimirkos, vaizdo įrašų ? skaityti »

2017 m. pirmąjį ketvirtį išpirkos reikalaujančių virusų skaičius išaugo trigubai

Aptiktų mobiliųjų išpirkos reikalaujančių virusų skaičius pasiekė 218 625 per ketvirtį, palyginti su 61 832 ankstesnį ketvirtį. skaityti »

Daugiausiai nuo „WannaCry“ viruso nukentėjo kompiuteriai su „Windows 7“ operacine sistema

Dviejuose iš trijų kompiuterių, nukentėjusių nuo viruso „WannaCry“ atakos, buvo įdiegta operacinė sistema „Windows 7“ be saugumo sistemos atnaujinimų. skaityti »

„Swift“ atidarė kibernetinių grėsmių informacijos tarnybą

Tarptautinė tarpbankinė mokėjimų informacijos perdavimo ir įgyvendinimo sistema „Swift“ atidarė Informacijos mainų ir analizės centrą, skirtą informuoti „Swift“ tinklo bankus apie paskutines kibernetinio saugumo tendencijas. skaityti »

Būkite budrūs: sukurta nauja viruso „WannaCry“ versija

Pranešama, kad viruso „WannaCry“ kūrėjai išleido naują jo versiją, galinčią apeiti jo plitimą stabdantį domeną. skaityti »

Kibernetiniai nusikaltėliai sukūrė tikrą „darbo biržą“ – išpirkos reikalauti gali bet kas

Nuo viruso „WannaCry“ preliminariai nukentėjo daugiau nei 200 tūkst. kompiuterių, esančių 150 šalyse. skaityti »

Po visą pasaulį paplitęs virusas „WannaCry“ laikinai sustabdytas

Virusą „WannaCry“ laikinai sustabdė Didžiosios Britanijos programuotojas. skaityti »

Duomenys telefone: kokios technologijos apsaugos geriausiai?

Išmanusis telefonas mūsų dienomis yra ne tik susisiekimo, fotografavimo, vaizdo įrašų peržiūroms ar pramogoms skirta priemonė. skaityti »

Kas ketvirtam bankui sunku patikrinti interneto bankininkystės klientų tapatybę

Remiantis naujausios Finansų institucijų saugumo rizikos apklausos rezultatais, 24 proc. viso pasaulio bankų, teikdami skaitmeninės ir internetinės bankininkystės paslaugas, patiria sunkumų identifikuojant savo klientus. skaityti »