„Twitter“ padavė į teismą brukalų programų kūrėjus

Publikuota: 2012 m. balandžio 6 d. penktadienis

„Twitter“ vadovybė padavė į teismą penkis aktyviausius brukalų programų kūrėjus, praneša oficialus „Twitter“ tinklaraštis.

Nors tarp „Twitter“ darbuotojų yra kibernetinės erdvės saugumo specialistų, kurie nuolat atnaujina apsaugą, taip pat ir nuo siunčiamų brukalų, kompanija nusprendė kovą su brukalais perkelti į teismą.

Kompanija tinklaraštyje nenurodė konkrečių ieškinio atsakovų. Tačiau sunerimti turėtų TweetAttacks, TweetBuddy ir TweetAdder kūrėjai, taip pat galimi interneto šiukšlintojai Džeimsas Lucero (James Lucero) ir Garlandas Harisas (Garland Harris).

„Twitter“ pabrėžia ieškinį kelianti pirmiausia brukalus skleidžiančių programų kūrėjams, nes jie sąmoningai propaguoja ir palaiko nelegalų „Twitter“ aktyvumą.

Kompanija kviečia pačius vartotojus blokuoti interneto šiukšlintojus ir pranešti apie jų neteisėtus veiksmus „Twitter“ svetainėje. Aktyvių „Twitter“ vartotojų skaičius viršija 140 mln., kasdien jie išsiunčia per 340 mln. pranešimų.

Šaltinis: digit.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„No More Ransom“ iniciatyva: daugiau nei 28 000 iššifruotų įrenginių

Prieš metus, 2016 m. liepos 25 d., Nyderlandų nacionalinė policija, Europolas, „McAfee“ ir „Kaspersky Lab“ pradėjo iniciatyvą „No More Ransom initiative“. skaityti »

Naujas pavojingas bankinis „Trojos“ virusas pasirengęs pulti

„Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko „NukeBot“ – naują kenkėjišką programą, kuri skirta vogti internetinės bankininkystės klientų duomenis. skaityti »

Dėmesio: plinta apgaulingos SMS žinutės

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. skaityti »

Darbuotojų identifikacijai po oda įsiuvami lustai

Dvi įmonės jau eksperimentuoja savo darbuotojams po oda įsiūdamos mikroschemas. skaityti »

Ar pildosi 2017 m. saugumo prognozės?

Panašu, kad ekspertai nesuklydo prognozuodami išpirkos reikalaujančių kenkėjų gausą ir kitas saugumo grėsmes šiems metams. skaityti »

„Kaspersky Lab“ švenčia 20 metų jubiliejų

1989 m. jaunas programinės įrangos inžinierius nustatė, kad jo kompiuterį užpuolė nežinomas „Cascade“ virusas. Tas inžinierius – tai Eugenijus Kaspersky. skaityti »

„Mastercard“ investuoja į dirbtinio intelekto technologijas

„Mastercard“ įsigijo dirbtinio intelekto technologijas kuriančią įmonę „Brighterion“. skaityti »

Kibernetinio saugumo taryboje aptartas Nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos rengimas

Liepos 12 d. įvyko jau penktasis nuo 2015 m. egzistuojančios Kibernetinio saugumo tarybos, vadovaujamos Tarybos pirmininko – Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos – posėdis. skaityti »

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

Remiantis „Cisco“ ataskaita, masinę auditoriją sutraukiantys internetiniai puslapiai, taip pat ir socialiniai tinklai, kelia ženklią grėsmę verslo duomenų saugumui. skaityti »

Interneto bankininkystės saugumo incidentai bankams kainuoja 1,8 mln. JAV dolerių

61 proc. kibernetinio saugumo incidentų, susijusių su internetine bankininkyste, puolamoms institucijoms pridaro papildomų išlaidų, įskaitant duomenų, prekių ženklo ar įmonės reputacijos praradimą, konfidencialios informacijos nutekėjimą ir t. t. skaityti »