„Kung Fu Panda 2“ efektų užkulisiuose – HP technologijos“

„HP ir „Dream Works Animation“ vėl susivienijo, kad žiūrovams pristatytų dar vieną veiksmo kupiną, 3D animacijos filmą Kung Fu Panda 2, kuris rytoj pasirodys Lietuvos kino teatruose.

upiešti ir sukurti sudėtingus ir itin detalius vaizdus – nuo vandens sūkurių ir vešlių, žalių pievų iki mūšio scenų su tūkstančiais kung fu kovotojų – „DreamWorks Animation“ kūrėjai pasitelkė didelio našumo HP Z800 darbo stotis.

 Jau daugiau nei dešimtmetį HP ir „DreamWorks Animation“ dirba petis petin, kurdami revoliucines technologijas, kurios padėjo pagimdyti tokius įspūdingus animacinius filmus, kaip „Šreko“ istorijos, „Kaip prisijaukinti slibiną“, „Kung Fu Panda“ ir naujausią kūrinį – „Kung Fu Panda 2“.

 „Kūrybinės „Kung Fu Panda 2“ ambicijos vėl „DreamWorks Animation“ pakylėjo iki pačių moderniausių technologijų. Pagrindiniai filmo veikėjai yra vieni sudėtingiausių kada nors sukurtų, o aplinkos – vienos sodriausių ir gyviausių naudotų kompiuterinės grafikos filmuose, – sakė „DreamWorks Animation“ direktorius technologijoms Edas Leonardas. – HP technologijos mums padeda peržengti ribas, plėtoti naujus filmų kūrimo standartus ir – svarbiausia – sukurti mėgstamus, pasigėrėjimo vertus filmus žiūrovams visame pasaulyje“.

Kuriant pirmąją „Kung Fu Pandos“ dalį, kuri kino ekranuose pasirodė 2008 metais, prireikė daugiau kaip 50 terabaitų duomenų ir beveik 25 mln. generavimo valandų. Perkėlus filmą į stereoskopinį 3D formatą ir dėl nuolat augančių kūrėjų poreikių, „Kung Fu Panda 2“ prireikė 100 terabaitų duomenų ir daugiau nei 55 mln. vaizdo generavimo valandų.

Įdomūs faktai apie „Kung Fu Panda 2“