Apie projektą

Kas yra penki.lt?
„Penki.lt“ – tai naujienų portalas, skirtas šiuolaikiškam žmogui, neįsivaizduojančiam savo gyvenimo be naujausių technologijų, mokslo išradimų.


Apie ką rašo penki.lt?

Tinklalapį www.penki.lt sudaro tekstinės ir vaizdo naujienos. Taigi, suteikiama galimybė ne tik skaityti, bet ir klausyti, matyti, stebėti tai, kas aktualu.
Didžioji tinklalapio naujienų dalis – informacinės ir bankinės technologijos, naujausia programinė įranga, bankų, mokslo, švietimo naujienos, susijusios parodos, konferencijos, kt. renginiai.
Daug dėmesio portale skiriama ir kompanijos „Penki kontinentai“ naujienoms: naujausios akcijos ir pasiūlymai šviesolaidinio tinklo „Skynet“ klientams, interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ naujovės ir galimybės, bankinių technologijų bendrovės BS/2 naujienos, kitų įmonių grupės bendrovių informacija
Portalo vaizdo naujienose, be naujausių technologijų temos, žiūrovų laukia aktualiausios šalies politikos, ekonomikos, socialinės, kultūros, sporto ir kt. naujienos. Čia galima peržiūrėti ir autorines „Penki TV“ laidas: „Laikraščių apžvalgą“, „Dienos naujienas“, „Savaitės pjūvį“, „Knygų apžvalgą“, „Savaitės naujienas“ ir kt.


Ko siekia penki.lt?
Penki.lt siekia dalytis didžiule sukaupta IT, IPTV, bankinių technologijų patirtimi ir tapti kokybišku IT naujienų portalu, kuriame bet kuris naudotojas greitai ir patogiai atras informaciją, kuri jį domina.  


Malonių įspūdžių www.penki.lt pasaulyje!