AB „Citadele“ bankas plečia klientų aptarnavimo vietų tinklą

Publikuota: 2013 m. gegužės 7 d. antradienis

AB „Citadele“ bankas, plėtodamas mažmeninės bankininkystės padalinių tinklą, gegužės pradžioje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje (VCUP). Naujame banko padalinyje, klientams duris atvėrusiame VCUP 3 aukšte, bus teikiamos visos „Citadele“ banko paslaugos privatiems ir verslo klientams.


Iki šiol VCUP veikė tik „Citadele“ banko valiutų keitykla, įkurta pirmajame prekybos centro aukšte. Įvertinęs klientų srautus bei VCUP lankytojų poreikius pasinaudoti įvairiomis banko paslaugomis, klientų patogumui bankas išplėtė VCUP teikiamas banko paslaugas, įkurdamas papildomą banko klientų aptarnavimo skyrių. Dabar VCUP lankytojams paslaugos bus teikiamos dvejose „Citadele“ banko klientų aptarnavimo vietose – valiutų keitykloje pirmajame aukšte ir banko klientų aptarnavimo skyriuje trečiajame prekybos centro aukšte.


Šiandien klientams duris atvėręs naujas „Citadele” banko klientų aptarnavimo skyrius – nebe pirma šiais metais banko įsteigta nauja klientų aptarnavimo vieta Vilniuje: š. m. sausio 22 d. veiklą pradėjo „Citadele” banko Šiaurės miestelio valiutų keitykla, įsteigta išparduotuvių prekybos centre „Parkas Outlet“, Šiaurės miestelyje, o š. m. sausio 11 d. „Citadele” bankas pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse pradėjo teikti valiutos keitimo savitarnos paslaugą Vilniaus „Akropolio“ prekybos ir pramogų centre. Šio automato (iš išorės labai panašaus į mums įprastą bankomatą) pagalba šalies gyventojai ir miesto svečiai iš užsienio gali negaišdami laiko eilėse bankų padaliniuose į litus išsikeisti dešimt užsienio valiutų: be populiariausių valiutų – JAV dolerių ir eurų – čia dar galima iškeisti Rusijos rublius, Danijos, Norvegijos bei Švedijos kronas, Anglijos svarus sterlingų, Lenkijos zlotus, Latvijos latus ir Čekijos kronas, o viena savitarnos operacija, kurią atlieka pats klientas, tetrunka apie 1 minutę. Vienai operacijai taikomas ir nedidelis 2 Lt komisinis mokestis, tačiau faktiškai kliento sumokamas komisinis mokestis yra dar mažesnis ir svyruoja nuo 1,01 Lt iki 2 Lt (tiksli mokesčio suma priklauso nuo konkrečios išmokamos sumos apvalinimo), nes klientui išduodama litų suma automatiškai apvalinama iki sveiko skaičiaus litų sumos kliento naudai. Naujiena yra ir tai, kad vienos keitimo operacijos metu galima išsikeisti ne tik vieną, bet ir kelias skirtingas valiutas.

AB „Citadele” banko padalinių tinklą šiuo metu sudaro 18 paslaugų teikimo vietų: 9 klientų aptarnavimo skyriai didžiuosiuose Lietuvos miestuose, privačiosios bankininkystės padalinys ir 8 valiutų keityklos Vilniuje. „Citadele“ banko klientai taip pat aptarnaujami 255 bankomatų tinkle, kurį kartu valdo 4 bankai Lietuvoje.

Šaltinis: citadele.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »